Новини компанії

Березень 31, 2021

Третій сезон щоденного прямоефірного шоу «Нічна вахта» — вже завтра на UA: Українське радіо

Вже завтра, 1 квітня, на UA: Українське радіо стартує новий сезон нічного інформаційно-розважального шоу «Нічна вахта». Програма виходитиме щоденно в прямому ефірі з 23:07 до 1:00. Ведучі — Марта Мольфар та Дмитро Лавров. Редактори, які також з'являтимуться в ефірі, — Євген Лесной та Яна Дзига

Читайте також: На день народження UA: Радіо Промінь Олексій Коган ставитиме пісні на замовлення

У новому сезоні команда програми вирішила відійти від жорсткої прив’язки до календарних подій. 

«Про події, які відбуваються впродовж дня, багато говорять в інших програмах UA: Українське радіо. У нас дуже крута служба новин та гарні щоденні аналітичні програми. Тому для нічних ефірів ми вирішили обирати ті теми, які чіпляють не обов'язково актуальністю. Наприклад: “Які вони, сучасні пранкери”, “Що відбувається за лаштунками кінодубляжу”, “Чи можна розпізнати маніяка”, “Уся правда про підкорення Евересту”, “Всеукраїнська мапа борщу”, “Чи існують чорні трансплантологи” — це лише декілька тем квітня–2021. Звісно, будемо говорити й на злободенні теми, наприклад, чому виник такий хайп навколо нової соцмережі Клабхаус. Не оминатимемо і важливі для України дати: початок російської збройної агресії проти України, річниця аварії на ЧАЕС. Іноді будемо рефлексувати, іноді сміятися. Говоритимемо про все», — розповідає ведуча Марта Мольфар.

Програма, як і раніше, складається з двох блоків. Перший — з 23:07 і до нічного випуску новин о 00:00, другий блок — з 00:07 до 1:00.

У першому блоці програма будуватиметься навколо розмови з гостем студії. Слухачі також можуть зателефонувати в студію і написати на студійний вайбер — поставити свої запитання, але в межах заявленої теми. Другий блок — своєрідний калейдоскоп тем і голосів в ефірі. До ведучих приєднуватимуться редактори програми — Євген Лесной та Яна Дзига — і разом спілкуватимуться з експертами та слухачами. 

«Якщо у першій частині головним героєм є гість, то у другій ми запрошуємо в ефір безпосередньо слухачів, які не лише ставлять свої запитання, а й відповідають на наші, сперечаються чи погоджуються з експертами, висловлюють свої думки, стають повноцінними учасниками “Нічної вахти”», — розповідає редактор Євген Лесной.

«“Нічна вахта” — це абсолютно унікальний формат, аналогів якого немає на жодній з українських радіостанцій. По-перше, це єдине нічне розмовне шоу в прямому ефірі. По-друге, це єдина програма, якій вдалося налагодити такий тісний контакт зі своїм слухачем та зробити його головною персоною програми», — зазначає виконавчий продюсер Першого каналу Українського радіо Юрій Табаченко.

Цей проєкт створює велика команда, адмініструє яку Олексій Смирнов. Але слухачі добре знайомі лише з ефірною четвіркою: ведучі Марта Мольфар та Дмитро Лавров, і редактори — Євген Лесной та Яна Дзига. В усіх чотирьох є і шанувальники, і навіть «хейтери» (так називають антиприхільників). 

«І це добре, бо ми різні, — каже ведучий Дмитро Лавров. — Ми всі четверо дуже не схожі одне на одного. Кожен має свої родзинки, свої улюблені теми, свою манеру спілкування з гостями та слухачами».

До речі, голоси Марти Мольфар і Дмитра Лаврова — одні з найвідоміших в Україні. Вони дублюють кіно та мультфільми, озвучують рекламу й аудіокниги. Walt Disney Studios обрала саме Марту, коли шукала «найдобріший український голос» для дублювання чарівниці Глінди у блокбастері «Оз: великий та могутній». Оксамитовий тембр Дмитра Лаврова теж нікого не залишає байдужим. Він чарує та заспокоює. Як написала одна зі слухачок, «якби кохання мало чоловічу подобу, воно б говорило голосом Лаврова». 

Ведучих органічно доповнюють не менш харизматичні редактори: експресивний та епатажний Євген Лесной і розумна й глибока Яна Дзига. Нічна четвірка ефіру UA: Українське радіо чекає на початок нового сезону та обіцяє, що слухачі не сумуватимуть. Стартує програма першого квітня у День сміху ефіром Дмитра та Євгена. Лесной гарантує, що у такий день ефір точно буде веселим! 

UA: Українське радіо — найбільша FM-мережа й найпопулярніше розмовне радіо країни. В Києві мовить на частоті 105 FM. Усі канали Суспільного радіо можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio та на сайті ukr.radio.