Новини компанії

Березень 23, 2021

Суспільне покаже наживо публічну дискусію кандидатів на посаду виконавчого директора УКФ

У вівторок, 23 березня, о 19:00 суспільний телеканал UA: КУЛЬТУРА та діджитал-платформи Суспільного — Фейсбук і Ютуб СУСПІЛЬНЕ КУЛЬТУРА, покажуть публічну дискусію кандидатів на посаду виконавчого директора Українського культурного фонду.

Модеруватимуть подію Дарія Гірна, ведуча «Суспільної студії» та Максим Скубенко, співведучий токшоу «Зворотний відлік» і редактор проєкту VoxCheck.

Читайте також: Обговорення законопроєкту про підвищення ефективності роботи АТ «НСТУ»

До публічної дискусії долучаться експерти, а саме головний редактор дирекції телебачення Суспільного мовлення Юрій Макаров, засновниця і директорка «Дикого театру» Ярослава Кравченко, директор Довженко-Центру Іван Козленко, кінопродюсерка та співзасновниця Української кіноакадемії Юлія Сінькевич.

Під час трансляції глядачі дізнаються більше про кандидатів та їхні програми розвитку Українського культурного фонду, а також зможуть поставити свої запитання під трансляцією на Фейсбук і Ютуб телеканалу UA: КУЛЬТУРА.

До участі в дискусії запрошені усі кандидати на посаду виконавчого директора Українського культурного фонду. Хто насмілиться прийти на дискусію в прямому ефірі  —  скоро побачимо.

Зазначимо, Український культурний фонд — державна установа, створена 2017 року з метою фінансової підтримки культурних проєктів, сприяння доступу громадян до національного культурного надбання та підтримки культурного розмаїття й інтеграції української культури у світовий культурний простір.