Новини компанії

Березень 17, 2021

Про розвиток малого та середнього бізнесу — «Сьогодні. Ввечері» на UA: Українське радіо

17 березня у вечірній аналітичній програмі «Сьогодні. Ввечері» на UA: Українське радіо говоритимуть про розвиток малого і середнього бізнесу в Україні, його роботу в умовах пандемії та специфіку взаємодії з владою. Початок о 18:07. Ведучий — Юрій Табаченко

Читайте також: На UA: Українське радіо встановили нове ефірне обладнання

До обговорення долучилися:

  • Мстислав Банік, керівник проєкту «Дія»;
  • Тетяна Коротка, заступниця бізнес-омбудсмена;
  • Юлія Павленко, директорка департаменту міжнародних операцій Укрпошти;
  • Роман Романчук, виконавчий директор мережі кінотеатрів Multiplex.

Мстислав Банік, зокрема, розповість про те, як Україна входить у режим paperless (відмова від документів у паперовому вигляді на користь цифрових), як діджиталізація ліквідує корупцію в будівельній сфері, скільки людей вже є в електронній черзі на щеплення від Covid-19 та чи буде реєстр вакцинованих. 

Тетяна Коротка поінформує, чим бізнес-омбудсмен може бути корисний підприємцям, з якими скаргами найчастіше до нього звертаються та чи кардинально відрізняються проблеми українських ФОПів і представників іноземних інвесторів в Україні. 

Юлія Павленко розповість про сучасні виклики та новації у роботі Укрпошти, а Роман Романчук — про те, як гравці сфери розваг готуються до нового локдауну та як може змінитися цей бізнес у довгостроковій перспективі. 

Всі інтерв'ю записані у виїзній студії UA: Українське радіо, що продовжує свою роботу на Форумі «Україна 30».

Нагадаємо, UA: Українське радіо — найбільша FM-мережа й найпопулярніше розмовне радіо країни. В Києві мовить на частоті 105 FM. Усі канали Суспільного радіо можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio та на сайті ukr.radio.