Новини компанії

Березень 10, 2021

UA: Радіо Промінь оголошує мистецький конкурс на виробництво проєкту «Позиція»

UA: Радіо Промінь — перше музичне радіо країни — оголошує мистецький конкурс на часткове виробництво радіопроєкту «Позиція». Охочим пропонують долучитися до роботи над випусками відеосюжетів та їхніх радіоверсій.

«Позиція» — мультимедійний щоденний програмний елемент короткого хронометражу у форматі відео для платформ діджитал та радіо. Являє собою озвучену резонансну новину України та світу і вільний коментар відомих українських музикантів з приводу озвученої новини. Слоган проєкту — світ, наповнений сенсами. Планується до виходу в ефір один раз на день орієнтовно об 11 годині з повторами.

Читайте також: Суспільний мовник проведе інтенсив для переможців конкурсу «Створюй із Суспільним»

Конкурс відбудеться в три етапи. На першому етапі конкурсна комісія відбере найкращі проєкти, на другому — запросить їхніх авторів презентувати ідеї, а на завершальному — визначить переможця/ницю.

Проєкти прийматимуть із 11 березня по 24 березня 2021 року. Ім’я переможця/ниці оголосять не пізніше 31 травня 2021 року.

Щоб узяти участь у конкурсі, надішліть свій проєкт, оформлений відповідно до вимог мистецького конкурсу, на ideapromin@nrcu.gov.ua. Зазначайте у темі листа «Пропозиція для участі в Мистецькому конкурсі «Позиція».

Із запитаннями звертайтесь за номером:  +380 50-330-83-34. Контактна особа: Максим Яковенко.