Новини компанії

Лютий 05, 2021

Відеобібліотека із тренінгами — на сайті Академії суспільного мовлення

Цікавитеся медіа, розвиваєтеся у цій сфері та бажаєте покращити журналістські навички? Тепер архів онлайн-тренінгів Академії суспільного мовлення — Public Media Academy — доступний у новоствореній відеобібліотеці на сайті.

Читайте також: Київський хаб Академії суспільного мовлення відкрито!

«Минулого року через пандемію та карантин Академія суспільного мовлення, як і подібні організації, була вимушена швидко перейти в онлайн. Це далося легко й тепер ми проводимо 10-15 вебінарів на місяць із залученням як українських, так й іноземних тренерів для команди Суспільного та зовнішньої аудиторії.

Ідея онлайн-бібліотеки з'явилася разом із вебінарами, аби не лише учасники змогли повторно прослухати та згадати для себе ключові моменти. Ті, хто не зміг долучитися, також зможуть отримати нові знання після перегляду архіву відеобібліотеки. Віримо, що бібліотека буде корисна не лише молоді чи студентам журналістських факультетів, але й досвіченим медіафахівцям», — коментує кураторка навчальних програм Академії суспільного мовлення Ярослава Камінська.

Теми вебінарів — від ефективної роботи в команді, управління конфліктами, правил сторітелінгу до дизайн-мислення для медіа. Щотижня архів поповнюватиметься новим відео. Серед вже опублікованих:

Спікерка: Марія Фронощук

Спікерка: Ірина Федорів

Спікер: Роман Кульчинський

Спікер: Максим Скубенко

Спікерка: Вікторія Романюк

Спікер: Андрій Юричко

Тренерка: Наталя Вуйтік

Тренерка: Наталя Римар

Тренерка: Наталя Римар

У планах Академії суспільного мовлення — запуск базових відеокурсів на актуальні теми, на кшталт мобільної журналістики.

Академія суспільного мовлення працює в межах проєкту підтримки суспільного мовлення в Україні, який фінансують Європейський Союз в Україні, Європейська Комісія (Генеральний директорат з питань європейської політики сусідства та переговорів з розширення) й Міністерство закордонних справ Німеччини. DW Akademie співпрацює з BBC Media Action, аби підтримати трансформацію державного мовника України НСТУ в суспільний мовник. Ключовою метою проєкту є промоція суспільного мовлення через створення функціональної цифрової мультиплатформи ньюзрум та навчального центру Академія суспільного мовлення (Public Media Academy).

Фото — Леся Луцюк