Новини компанії

Лютий 01, 2021

Наталію Гарач обрали членкинею Наглядової ради Суспільного у сфері захисту прав осіб з особливими потребами

У понеділок, 1 лютого, на конференції громадських об’єднань та асоціацій шляхом таємного голосування Наталію Гарач обрали членкинею Наглядової ради Суспільного у сфері захисту прав осіб з особливими потребами.

Вона замінить у Наглядовій раді Наталію Скрипку, повноваження якої закінчилися 19 січня 2021 року

Читайте також: Дмитро Ананьєв — новообраний член Наглядової ради у сфері забезпечення прав нацменшин

Наталія Гарач із 2002 року займається соціальною журналістикою, співпрацює з понад 30-ма громадськими організаціями, які займаються питаннями прав людей з інвалідністю. Також вивчає документи ООН про права людей з інвалідністю.

Питання, до якого хоче привернути увагу новообрана членкиня Наглядової ради, — як людині з інвалідністю пережити карантин, а також поширення контенту про повернення воїнів до звичайного життя. І заразом формувати нову свідомість сприйняття людей з інвалідністю.

Наталія Гарач — кандидатка від Національного комітету спорту інвалідів України. Вона вступить у повноваження членкині Наглядової ради Суспільного мовника у сфері захисту прав осіб з особливими потребами після затвердження Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Конференція відбулася у Київському хабі Академії суспільного мовлення на Хрещатику, 26 за сприяння проєкту «Європейський Союз та Рада Європи працюють разом для зміцнення свободи медіа в Україні».

Фото — Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення