Новини компанії

Січень 26, 2021

Дмитро Ананьєв — новообраний член Наглядової ради у сфері забезпечення прав нацменшин

26 січня на конференції громадських об’єднань та асоціацій шляхом таємного голосування Дмитра Ананьєва обрали членом Наглядової ради Суспільного у сфері забезпечення прав національних меншин.

Він замінить у Наглядовій раді Дарію Карякіну, повноваження якої закінчилися 19 січня 2021 року.

Читайте також: Галину Титиш обрано членкинею Наглядової ради Суспільного у сфері освіти та науки

Дмитро Ананьєв — радник голови ГО «Рада національних спільнот України». Працює у піарі та зв'язках із громадськістю, відповідає за написання контенту, зустрічі з представниками нацспільнот, допомагає в організації фестивалів і виставок. Наразі займається створенням музею.

Він планує примножувати здобутки попередників та працювати над розвитком Суспільного мовлення в Україні. Одне із перших завдань, яким має намір зайнятися Дмитро Ананьєв, — створення ради для оперативного виявлення проблем нацспільнот на основі інформації від представників цих спільнот.

Сім об'єднань запропонувало його кандидатуру:

  • ГО «Мелітопольське національно культурне караїмське товариство «Джамаат»;
  • ГО «Грузинсько-український культурно-мистецький центр»;
  • ГО «Всеукраїнська асоціація корейців»; 
  • ГО «Всеукраїнське товариство месхетинських турок «ВАТАН»;
  • BГО «Національний конгрес вірмен України»;
  • ГО «Рада національних спільнот України»;
  • ГО «Всеукраїнська асамблея татар».

Дмитро Ананьєв вступить у повноваження члена Наглядової ради Суспільного мовника у сфері забезпечення прав національних меншин після затвердження Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Конференція відбулася у Київському хабі Академії суспільного мовлення на Хрещатику, 26 за сприяння проєкту «Європейський Союз та Рада Європи працюють разом для зміцнення свободи медіа в Україні».