Новини компанії

Грудень 30, 2020

Новорічний ефір UA: Українське радіо

31 грудня та 1 січня UA: Українське радіо мовитиме у святковому режимі. Рік, який, можливо, змінив людство. Так можна коротко схарактеризувати 2020-ий, котрий 31 грудня підсумує перший канал Українського радіо. 

Впродовж дня — від пандемії до Ілона Маска. Політика, економіка, наука, епідемія та багато іншого в підсумкових програмах «Сьогодні зранку», «Сьогодні вдень» та «Сьогодні ввечері». Також прогнози стосовно того, що відбуватиметься в році прийдешньому.

«Новорічну ніч заведено асоціювати з телевізором. Але це упередження. І мова не лише про тих, хто в дорозі або далеко від дому. Все частіше після новорічної ночі у соцмережах з'являються розчаровані відгуки про однотипні концерти й “вогники” на різних телеканалах. Альтернативу дедалі більше людей знаходять на радіо. Протягом останнього тижня року ми на Українському радіо згадували найважливіші події 2020-го. Рік був непростий, і спогади також часто були важкими. Але в рік прийдешній ми, як завжди, дивимося з оптимізмом, і в новорічну ніч підготували програми, які створять святковий настрій та відкриють багато цікавого», — зазначає продюсер UA: Українське радіо Юрій Табаченко.

Читайте також: Новорічний ефір UA: Радіо Культура

Зокрема ввечері 31 січня прогнозуватимемо головні події в новому, 2021 році разом з академіком Сергієм Комісаренком у спецпроєкті Світлани Мялик «Персона ґрата» о 21:07. Передусім дізнаємося, що потрібно Україні для ефективного протистояння пандемії. 

Ще один проєкт Світлани Мялик «З року в рік з Українським радіо» — бліцінтерв'ю з відомими людьми. Авторка розпитає митців, науковців, політиків про головні для них події року, що минає. Заодно поцікавиться, як відомі люди зустрічатимуть Новий рік і святкуватимуть Різдво в нових карантинних умовах та чого очікують від прийдешнього року.

Аби додати слухачам відповідного настрою, протягом святкових тижнів у міжпрограмних блоках звучатиме «Зимова класика» — уривки творів на зимову та різдвяно-новорічну тематику. 

Новий випуск програми «Королі і капуста» о 22:10 стане подарунком для слухачів UA: Українське радіо, адже присвячений саме темі подарунків найвпливовішим людям світу: монархам, президентам та першим леді, дипломатам і римським папам. Український арткритик, куратор й історик Костянтин Дорошенко розповість про презенти, що личать першим особам, а також історії гучних подарункових скандалів. Також у програмі ви почуєте про експонати Музею подарунків президентам України та рейтинг найбагатших людей світу 2020 року.

Перейдемо з року в рік разом із «Нічною вахтою». О 23:05 програма згадає найяскравіші перемоги непростого 2020 року. А одразу ж після півночі, на початку 2021 року, буде святкова розмова з головним диригентом Заслуженого академічного симфонічного оркестру Українського радіо, народним артистом України Володимиром Шейком. Новорічний настрій слухачам створюватиме музика, виконувана Симфонічним оркестром під орудою маестро Шейка.

UA: Українське радіо та UA: Радіо Культура підготували спільний спецпроєкт з уривками із найкращих класичних творів з української класики про зиму й зимові свята. Ці твори озвучили ведучі Українського радіо, в оформленні використали авторську музику ведучого Українського радіо та UA: Радіо Культура Романа Коляди.

1 січня з 1:00 до 4:00 на хвилях UA: Українське радіо лунатиме добірка новорічної музики від UA: Радіо Промінь

Окрасою ж першого дня року стане Віденський бал. 1 січня о 12:10 головну музичну подію світу із 60-річною історією — святковий Новорічний концерт із Віденської філармонії — ексклюзивно транслюватимуть UA: Українське радіо та UA: Радіо Культура. У програмі — твори Йоганна Штрауса, Франца фон Зуппе та Карла Целлера.

Нагадаємо, UA: Українське радіо — найбільша FM-мережа й найпопулярніше розмовне радіо країни.