Новини компанії

Грудень 30, 2020

Новорічний ефір UA: Радіо Культура

31 грудня UA: Радіо Культура мовитиме у святковому режимі. Для своїх слухачів третій канал Суспільного радіо підготував спеціальні програми із підсумками року та музичними проєктами.

На думку Ірини Славінської, продюсерки UA: Радіо Культура, Новий рік треба зустрічати красиво: 

«Аби в голові паморочилося не лише від бульбашок у келиху, але й від ідеальної музики. Цього року ми традиційно пропонуємо добу якісної класики та змістовних інтерв’ю. У 2020-му ми попрацювали над тим, аби запропонувати справді широкий діапазон улюбленої класики — на всі смаки, незалежно від того, чи маєте ви звичку слухати класичну музику. Ви почуєте і запис найсвіжішого концерту «Я – віртуоз!» із юними музикантами й Симфонічним оркестром Українського радіо під орудою маестро Володимира Шейка. І годину найкращих новорічних та різдвяних пісень — із золотих фондів Українського радіо. І симфонічні версії улюблених попхітів — концерт «Симфонік-поп» Оркестру радіо Західної Німеччини. І запис концерту Віденського симфонічного оркестру, де звучить музика Джона Вільямса, а за диригентським пультом сам Джон Вільямс… так-так, той самий, котрий написав саундтреки «Зоряних війн» та «Індіани Джонса». 

Читайте також: Новорічний ефір UA: Українське радіо

Підбиваємо підсумки 2020 року — весь день 31 грудня 2020 року:

 • 8:10–10:00 — підсумки року у святковому випуску «Культура Live».

 • 11:10 — наукові підсумки року підбиває Наталя Грабченко у програмі «Академія».

 • 12:10 — мистецькі підсумки року підбиває Людмила Ляхевич у програмі «Штука».

 • 15:10 — святковий випуск «Шаровари шоу» із Захаром Давиденком.

 • 16:10 — найцікавіші наукові винаходи року в «Модулі знань» аналізує Ольга Вернигоренко.

 • 17:10 — святковий випуск програми «Емоційний інтелект» із Тетяною Трощинською.

«Окраса останнього дня 2020 року — можливість разом з усім світом слухати новорічний концерт з Берлінської філармонії — 31 грудня о 19 годині. Окраса першого дня 2021 року — Віденська філармонія наживо, традиційний новорічний концерт із 60-річною історією, який щороку слухають і дивляться мільйони людей на всій планеті. Плануйте на 12 годину 1 січня — вмикайте радіо одразу після святкової ночі. Одним словом, вмикайте UA: Радіо Культура, щойно прокинетесь і почнете готувався до новорічної ночі… і не вимикайте весь 2021 рік», — додає Ірина Славінська.

Вечірня музична програма 31 грудня:

 • 18:10 — радіоверсія концерту «Я — віртуоз!» із найкращими юними музикантами, зірковими special guest stars і бездоганним звучанням Заслуженого академічного симфонічного оркестру Українського радіо під орудою маестро Володимира Шейка.

 • 19:10 — новорічний вечір із Берлінською філармонією. Твори композиторів Мануеля де Фалья, Хоакіна Родріго, Ейтора Вілла-Лобоса — у виконанні симфонічного оркестру Берлінської філармонії. Соліст — Пабло Вільєґас, гітара. За диригентським пультом — маестро Кирило Петренко.

 • 21:10 — «Зоряні війни», «Гаррі Поттер», «Індіана Джонс» і безліч інших легендарних кіномелодій — у концерті «Джон Вільямс — наживо у Відні». Бездоганне звучання Віденського симфонічного оркестру. Віртуозна гра зіркової скрипальки Анне-Софі Муттер. За диригентським пультом — маестро Джон Вільямс.

 • 23:10 — ABBA, Deep Purple, Тіна Тернер та Queen. Культові хіти у насиченому симфонічному звучанні. Концерт «Симфонік-поп» Оркестру радіо Західної Німеччини.

 • Після опівночі новий 2021 рік зустрічаємо звуками улюблених українських новорічних і різдвяних пісень — із золотих фондів Українського радіо.

UA: Радіо Культура — головний осередок культурного життя країни в радіопросторі. В ефірі UA: Радіо Культура — музика від найкращих виконавців країни й світу, художніх колективів Українського радіо, радіотеатр, поезія та проза вустами авторів, а також новини культурного життя.

Усі канали Суспільного радіо можна слухати у мобільному застосунку suspilne.radio.