Новини компанії

Грудень 23, 2020

У 2021-й з хорошим настроєм: Аква Віта, Mad Heads та Арсен Мірзоян на UA: КУЛЬТУРА

У святковий вечір 31 грудня о 23:00 в ефірі суспільного телеканалу UA: КУЛЬТУРА розпочнеться «Новорічний концерт на UA: КУЛЬТУРА». Глядачів розважатимуть і даруватимуть атмосферу свята яскраві виконавці української естради. А спеціальним подарунком стануть концертні програми гуртів «Аква Віта» та Mad Heads.

До «Новорічного концерту на UA: Культура» увійдуть найкращі пісні Анатолія Гнатюка, Дмитра Андрійця, Дмитра й Назарія Яремчуків та ВІА «Кобза».

 

Соліст легендарного гурту «Світязь» Анатолій Говорадло разом з оновленим SVITYAZ BAND виконають улюблені хіти «З Новим роком», «Дякую, кохана», «Карнавал», «Ні, я не ту кохав», «Омріяна».

Глядачі зможуть насолодитися вічними хітами Іво Бобула «А вже осінь прийшла», «А липи цвітуть», неповторним голосом Ніни Матвієнко та запальними піснями квартету «Гетьман».

Після опівночі новорічну атмосферу влаштують Наталія Валевська й Іво Бобул. Арсен Мірзоян виконає усім відомі пісні «Джеральдіна», «Паперовий сніг», «Намалюю зиму» та інші.

О 01:20 спеціально для глядачів UA: КУЛЬТУРА гурт Mad Heads зіграє концертну програму з найулюбленіших хітів «А я на морі», «Надія є», «Автобус буратін» та іншими драйвовими піснями.

О 02:20 — ще один подарунок глядачам UA: КУЛЬТУРА — годинний концерт гурту «Аква Віта» з незабутніми хітами, яким хочеться підспівувати: «А тепер усе інакше», «Хмари розтануть», «Обійми мене вітром», «NLO» та іншими композиціями.

Для тих, хто пропустить святкові концерти у новорічну ніч, увечері 1 січня відбудеться повтор виступів.

Дивіться святковий концерт та зустрічайте Новий рік о 23:00 на суспільному телеканалі UA: КУЛЬТУРА, а також на сайті Суспільне Культура у розділі «Онлайн» та у мобільному застосунку suspilne.tv для iOS та Android.