Новини компанії

Грудень 09, 2020

«Радіо Ніч» у деталях — Юрій Андрухович розкаже про новий роман у програмі «У нас усе культурно»

11 грудня, цієї п'ятниці, об 11:10 в авторській програмі Олени Гусейнової «У нас усе культурно» Юрій Андрухович розкаже про свій новий роман «Радіо Ніч». Це восьмий роман письменника, який вийшов у грудні у видавництві Meridian Czernowitz.

Говоритимуть про таке:

  • Чому 13 грудня — день початку роману «Радіо Ніч»? 
  • Як «Радіо Смуток» став «Радіо Ніччю»? 
  • Чому перші дві сторінки роману важливо було написати до початку 2019 року?
  • Що таке ритм писання? Як наповнити сміхом роман, робоча назва якого містила слово «смуток»? 
  • Чи все ще можна розпізнати в рисах та обрисах Йосипа Ротського, головного героя «Радіо Ніч», Ореста Хомського з «Рекреацій», Отто фон Ф. з «Московіади», Станіслава Перфецького з «Перверзії» та Карла Йозефа Цумбруннена з «Дванадцяти обручів»? 
  • А ще — про міста і дороги, сни й біографії та ніч як простір.

Долучитися до розмови можна зателефонувавши до студії за номером: 044 239 62 95. Свої запитання також можна надіслати на студійний Viber: 093 834 59 50.

Презентація роману відбудеться на Суспільному, зокрема автор проведе нічний перфоманс у прямому ефірі UA: Українське радіо та UA: Радіо Культура опівночі 13 грудня, одразу після випуску новин. Окрім прямого ефіру на радіо, долучитися до перфомансу можна також на сторінках Радіо Культура та  Meridian Czernowitz у Facebook, на YouTube Українського радіо. Подія на Facebook — за посиланням.

«У нас усе культурно» — авторська програма Олени Гусейнової, підсумкова програма про головні культурні новини тижня. У фокусі програми — новини з України та цілого світу. 

UA: Радіо Культура — головний осередок культурного життя країни в радіопросторі, у Києві звучить на частоті 97.6 FM. Усі канали Суспільного радіо можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio.