Новини компанії

Листопад 26, 2020

«Ютубер. Від ідеї до успішної реалізації» — реєструйтеся на безкоштовний онлайн-марафон для підлітків від Суспільного

Як перетворити свою ідею на успішний проєкт, уникнути помилок початківців і природно триматися перед камерою? Дізнавайтеся на безкоштовному онлайн-марафоні для дітей та підлітків «Ютубер. Від ідеї до успішної реалізації». Проводить Дитяча академія суспільного мовлення — PMA Juniors* — із 30 листопада по 4 грудня о 18:00.

Читайте також: 5 секретів прямого ефіру — розповідає ведуча UA: Радіо Промінь Ярина Скуратівська

Цього разу онлайн-марафон проведе автор науково-популярного ютуб-каналу «Клятий раціоналіст» Артем Албул. На прикладі власного досвіду він розповість, як не робити поширених помилок та створювати справді цікавий, професійний контент.

На онлайн-марафоні розкажуть:

  • чим займається ютубер, з чого складається його день та скільки часу забирає ютуб-канал;

  • як поводитися перед камерою, не хвилюватися під час запису й виглядати природно; 

  • навіщо вміти аналізувати контент та як це робити;

  • про техніку для ютуб-каналу: камери, мікрофони, світло та інше;

  • як уникнути помилок початківців та виглядати круто;

  • як зробити свій контент справді цікавим і збирати реальні лайки.

Реєструйтеся на онлайн-марафон, який триватиме із 30 листопада по 4 грудня о 18:00, кожен тренінг — на годину. Вебінар організують на платформі Zoom.

Щоб узяти участь в онлайн-марафоні, заповніть форму за посиланням до 17:00 3 грудня. Підтвердження надішлють учасникам на електронну пошту.

Також реєструйтеся на онлайн-марафон і слідкуйте за новинами PMA Juniors через телеграм-канал за посиланням

Проєкт створений за підтримки* UA: Суспільне мовлення та DW Akademie на базі Public Media Academy — навчального центру Суспільного мовника.

PMA Juniors працює для дітей та підлітків 12–14 років, які цікавляться темою медіа. Головна мета проєкту — формувати новий рівень медіаосвіти молоді. Дитяча академія допоможе реалізувати таланти, навчить критично оцінювати й аналізувати інформацію, яку дитина отримує зі ЗМІ, й покаже, як створювати якісний медіаконтент.

* Академія суспільного мовлення працює в межах проєкту підтримки суспільного мовлення в Україні, який фінансують Європейський Союз в Україні, Європейська Комісія (Генеральний директорат з питань європейської політики сусідства та переговорів з розширення) й Міністерство закордонних справ Німеччини. DW Akademie співпрацює з BBC Media Action, аби підтримати трансформацію державного мовника України НСТУ в суспільний мовник. Ключовою метою проєкту є промоція суспільного мовлення через створення функціональної цифрової мультиплатформи ньюзрум та навчального центру Академія суспільного мовлення (Public Media Academy).