Новини компанії

Жовтень 19, 2020

Програма «Відтінки України» стартує на UA: КУЛЬТУРА

У понеділок, 19 жовтня, о 18:00 на суспільному телеканалі UA: КУЛЬТУРА стартує програма «Відтінки України». Проєкт розкриє мультикультурність країни, різноманіття цінностей та унікальні таланти людей, які мешкають у різних куточках України.

Читайте також: Програму «Країна пісень» номінували на медіапремію ADAMI

У кожній програмі представник однієї з нацменшин покаже глядачам своє повсякдення, родинні традиції та власні таланти. Журналісти Суспільного зібрали 24 короткі документальні історії про талановитих представників 17 національних спільнот, що живуть в Україні: словацької, румунської, німецької, вірменської, ромської, угорської, болгарської, гагаузької, молдавської, єврейської, білоруської, польської, чеської, грецької, азербайджанської, караїмської та кримськотатарської. Герої говорять як українською, так і мовою своєї національної спільноти.

Усі історії потраплять до інтерактивного музею культур нацспільнот на Суспільному.

Крім самобутності етноспільнот, у програмі можна побачити природу кожного краю, де відбувалися зйомки: від малих сіл до великих міст, гори й ліси, степи та морські узбережжя.

У першому випуску програми «Відтінки України» глядачі UA: КУЛЬТУРА познайомляться з болгарською родиною Златових із села Кулевча (Одеська область) та Йожиною Ільїною з Ужгорода, яка має словацьке й чеське коріння.

Зазначимо, над створенням програми працювали Координаційний центр мовлення національних меншин Суспільного та регіональні команди з Одеси, Закарпаття й Чернівців, керуючись Концепцією мовлення з тематики національних меншин Національної суспільної телерадіокомпанії України.

Дивіться програму «Відтінки України» в будні о 18:00 на суспільному телеканалі UA: КУЛЬТУРА, а також на сайті та в мобільному застосунку suspilne.tv для iOS й Android. Повтор програми щовівторка та щоп’ятниці о 10:10.