Новини компанії

Жовтень 06, 2020

UA: КУЛЬТУРА покаже короткометражки з кінофестивалю «Відкрита ніч»

У неділю, 11 жовтня, о 22:05 на суспільному телеканалі UA: КУЛЬТУРА — короткометражні фільми з кінофестивалю «Відкрита ніч». Глядачі побачать 2 анімаційних та 6 художніх фільмів (ігрових і документальних).

Читайте також: Наймасштабніша подія осені: Радіодиктант національної єдності на Суспільному відбудеться з нововведеннями

Фільми покажуть без перерви на рекламу — щоб занурити в атмосферу українського короткого метру:

  • «Влипла» (режисер Сергій Зленко): іронічне переосмислення залежності суспільства від смартфонів. Як у наш час люди нехтують реальним життям заради віртуального.
  • «Засипле сніг дороги» (режисер Євген Сивокінь): головний герой розповідає історію про дитинство і старість, у якій переплітаються сни й спогади. Згадки про події чіткі, немов це було вчора, і стільки ж значать, ніби це зовсім не справи минулих днів, а його теперішнє, яке він бере близько до серця.
  • «Київська історія» (режисер Михайло Маслобойщиков): велокур'єр Тьома живе цікавим життям у світі своїх інтересів. Тим часом на сході його країни триває війна. Війна здається Тьомі чимось далеким та вигаданим. Допоки одного дня вона не дістається до Тьоми у вигляді крадіжки його велосипеда хлопцем-переселенцем.
  • «МІА ДОННА» (режисер Павло Остріков): життя 46-річної жінки Оксани стрімко змінюється, коли її чоловік Анатолій раптом перетворюється на семирічного хлопчика. Лікарі — безсилі, жоден із них не може його повернути. Оксана чіпляється за минуле, але проблема виявляється серйознішою, ніж їй здалося на перший погляд.
  • «Після вогню» (режисер Андранік Берберян): у розпал Революції Гідності 2014 року лікар-хірург родом із Росії відчайдушно намагається врятувати життя своїх українських побратимів.
  • «Сама собі тут» (режисерка Анна Дудко): історія про те, що відчуває дитина, загубившись у великому місті.
  • «Сильна доля» (режисер Олександр Портян): для Юлії Ландау зі Славутича орган — це космос, яким можна подорожувати нескінченно. Щоб іти цією дорогою, вона готова їздити до музичної школи в Київ і репетирувати в костелі вночі напередодні сольного концерту. Завдяки Юлі в Славутичі тепер теж є орган. Але не всі готові до такої музики…
  • «LoveSocks» (режисерка-постановниця Юлія Дегліна): після шести місяців стосунків у мережі Маша та Міша нарешті вирішують побачитися наживо. Вони мали бути ідеальною парою, але Маші не дає спокою одна дивна дрібничка: Міша ніколи не знімає шкарпеток…

Дивіться короткометражні фільми з кінофестивалю «Відкрита ніч» на суспільному телеканалі UA: КУЛЬТУРА о 22:05, а також на сайті та в мобільному застосунку suspilne.tv для iOS й Android.