Новини компанії

Вересень 30, 2020

Зураб Аласанія, Ірина Славінська та Павло Казарін долучилися до інформаційної кампанії «Ціна слова»

Голова правління UA: Суспільне мовлення Зураб Аласанія, продюсерка UA: Радіо Культура Ірина Славінська та ведучий суспільно-політичного токшоу «Зворотний відлік» на UA: ПЕРШИЙ Павло Казарін долучилися до інформаційної кампанії «Ціна слова», мета якої — нагадати громадянському суспільству про цінність незалежної журналістики та вагу правди.

Читайте також: Ведучих Суспільного номінували на премію «Високі стандарти журналістики-2020»

Організатори зазначають, що нині здобувати та поширювати незручну інформацію — ризикована робота заради суспільного блага. Вони закликають усіх ділитися власними історіями під хештегом #цінаслова й розповідати про те, чому правда важлива для розвитку та безпеки громадянського суспільства, демократії, свободи окремої людини й держави.

До інформаційної кампанії також долучилися Іван Верстюк, Наталя Лигачова та інші журналісти й представники медіаспільноти за підтримки ГО «Львівський медіафорум» та Премії імені Георгія Гонгадзе. Стежити за перебігом кампанії можна на сайті, де зібрано й опубліковано всі матеріали, а також цитати тих, хто вже висловив свою думку.

Нагадаємо, у межах кампанії під час 27 BookForum відбулася онлайн-дискусія «Ціна слова» про місію журналіста в боротьбі за правду за участю Зураба Аласанії, Мирослави Гонгадзе й Вахтанга Кіпіані за модерацією Ігоря Балинського.