Новини компанії

Вересень 07, 2020

Як голосувати на місцевих виборах-2020 — «Зворотний відлік. Місцеві»

У понеділок, 7 вересня, о 21:35 у новому сезоні суспільно-політичного токшоу «Зворотний відлік. Місцеві» говоритимуть про найважливіші події в Україні: чому місцеві вибори важливі для кожного українця, як зміняться правила голосування та як проходитимуть вибори в Донецькій та Луганській областях.

Читайте також: Оновлена Суспільна студія на UA: ПЕРШИЙ стартує наступного тижня

Новий сезон токшоу «Зворотний відлік. Місцеві» присвячений всебічному висвітленню місцевих виборів в Україні, які відбудуться 25 жовтня.

До студії суспільно-політичного токшоу «Зворотний відлік. Місцеві» запрошені: народний депутат від фракції «Слуга народу» Віталій Безгін, голова фракції «Голос» Кіра Рудик, співголова фракції «Європейська Солідарність» Артур Герасимов та депутат фракції «Опозиційна платформа — за життя» Нестор Шуфрич.

Ведучі суспільно-політичного токшоу «Зворотний відлік. Місцеві» Мирослава Барчук та Павло Казарін дискутуватимуть на важливі теми з гостями студії. Цього разу ними будуть: голова правління ВГО «Громадянська мережа «ОПОРА» Ольга Айвазовська, голова правління Комітету виборців України Олексій Кошель, координаторка руху «ЧЕСНО» Віта Думанська та виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан.

На онлайн-зв’язку зі студією будуть представники органів місцевого самоврядування різних областей: депутат Холмківської ОТГ Закарпатської області Віктор Сніцаренко, депутат Сєвєродонецької міської ради Олена Ніжельська та голова Луганської обласної державної адміністрації — керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай.

Телеглядачі зможуть долучитися до ефіру, поставивши запитання через Viber за номером (067) 300-6700, а також поділитися враженнями й залишити коментар.

Аудиторія перебуватиме в студії з дотриманням соціальної дистанції та інших санітарних норм.

Дивіться новий сезон суспільно-політичного токшоу «Зворотний відлік. Місцеві» щопонеділка о 21:35 на телеканалі UA: ПЕРШИЙ, на всіх регіональних каналах Суспільного, а також в ефірі UA: Українське радіо й на діджитал-платформах: YouTube і Facebook-сторінці.