Новини компанії

Серпень 27, 2020

UA: ТЕРНОПІЛЬ розповість історії містян у спецпроєкті

28 серпня мешканці Тернополя святкуватимуть День міста. Команда філії Суспільного готує спецпроєкт «Місто», у якому розповість історії впізнаваних тернополян.

Читайте також: «Некревні»: спецпроєкт UA: ПОДІЛЛЯ про іноземців, які живуть в Україні

Серед героїв спецпроєкту — кондукторка, котру щодня бачать тисячі тернополян; капітан теплоходів, які курсують Тернопільським ставом; головний художник Тернопільського академічного обласного театру актора і ляльки; музичний колектив, який здобув світову славу, однак усі пісні пише лише в рідному місті. 

За словами продюсерки Тернопільської філії Суспільного Зоряни Биндас, цих людей об’єднує одне: вони мали вибір — жити в Тернополі чи переїхати до інших міст або й країн, проте свідомо залишилися тут.

«Хочемо познайомити глядача з людьми, яких часто можна зустріти в місті, однак про них нічого не відомо. Скажімо, щодня їздиш на роботу одним тролейбусом, тобі бажає доброго ранку кондукторка, але ти гадки не маєш, хто вона, де живе, чому обрала цю роботу. Бачиш її часто, однак ніяково питати. Тож ми розкажемо їхні історії, покажемо їхній портрет. Поки це лише шість історій, проте хочемо, аби проєкт мав продовження», — коментує Зоряна Биндас.

Читайте також: Куди поїхати на вихідні — #Мандруй_із_Суспільним

Історії спецпроєкту «Місто» глядачі телеканалу UA: ТЕРНОПІЛЬ побачать в ефірі 28 серпня. Відео опублікують також на діджитал-платформах філії: фейсбук- та інстаграм-сторінці.

Нагадаємо, команда UA: ТЕРНОПІЛЬ долучилася до спецпроєкту «Вільні», який транслювали до Дня Незалежності.