Новини компанії

Серпень 26, 2020

Оперне мистецтво в часи карантину: Анатолій Солов'яненко — наживо в «Здоровій політиці»

Про вплив коронакризи на мистецьку сферу — уже сьогодні, 26 серпня, у прямому ефірі спецпроєкту Світлани Мялик «Здорова політика» на UA: Українське радіо. Початок о 19:10.

Читайте також: Суспільне радіо починає FM-мовлення ще в 9 містах

Гість студії — народний артист України, головний режисер Національної опери України ім. Т. Г. Шевченка Анатолій Солов'яненко.

У неділю, 30 серпня, на Софійській площі в Києві вперше за час карантину відбудеться гранд-концерт «Зірки світової опери». Уже 1 вересня Національна опера України відкриє 153-й театральний сезон великим гала-концертом. Тож за якими правилами в новому сезоні житиме мистецький світ?

Теми розмови:

  • чи можна говорити про повноцінну роботу оперних театрів до скасування карантинних обмежень;
  • як карантин позначився на всій сфері й роботі Національної опери зокрема; 
  • нові карантинні правила для артистів і публіки;
  • як нині відбуваються репетиції акторів опери й оркестру;
  • репертуар Національної опери — яким він буде в новому сезоні.

Слухачі проєкту «Здорова політика» зможуть поставити запитання в прямому ефірі. Телефон студійного вайберу для повідомлень (097) 107-107-9, для дзвінків до студії (044) 239-6292.

Читайте також: UA: Українське радіо починає FM-мовлення в Одесі та Івано-Франківську, а UA: Радіо Промінь — у Львові

Дивіться відеотрансляцію програми на ютуб-каналі UA: Українське радіо. Також перший канал Суспільного радіо можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio та на сайті ukr.radio.

Перший канал Суспільного радіо UA: Українське радіо — найбільша FM-мережа й найпопулярніше розмовне радіо країни. Дізнатися частоту у своєму місті можна за посиланням.