Новини компанії

Липень 31, 2020

UA: Українське радіо починає FM-мовлення в Одесі та Івано-Франківську, а UA: Радіо Промінь — у Львові

Суспільне радіо далі розбудовує FM-мережу. З 1 серпня UA: Українське радіо та UA: Радіо Промінь офіційно починають FM-мовлення ще в трьох містах.

Читайте також: Відоме ім'я переможця мистецького конкурсу на UA: Українське радіо

Перший канал Суспільного радіо UA: Українське радіо відтепер мовить на таких хвилях:

  • Івано-Франківськ100,4 FM;
  • Одеса91,4 FM.

Другий канал Суспільного радіо UA: Радіо Промінь:

  • Львів 102,5 FM.

Окрім того, UA: Українське радіо відновлює FM-мовлення в Лебедині на хвилі 104,8 FM.

«У сучасному світі радіоканали мають піклуватися не лише про те, щоб програми були цікавими, а новини — оперативними, а й про те, аби кожен слухач мав вибір — міг обирати той спосіб слухати улюблене радіо, який є найзручнішим для нього саме в цей час. Мовлення на FM-хвилях — це можливість чути нас в автомобілі через звичайний FM-приймач або за допомогою майже будь-якого мобільного телефона. Ось чому розбудова FM-мережі — один із наших пріоритетів. Я вдячний департаментові розвитку мереж Суспільного, який докладає максимум зусиль для запуску FM-частот», — прокоментував член правління UA: Суспільне мовлення, відповідальний за платформу радіо, Дмитро Хоркін.

Читайте також: На UA: Українське радіо вийде програма пам'яті легендарного диктора Ігоря Мурашка

Вітаємо мешканців Одеси й Львова з можливістю слухати UA: Українське радіо та UA: Радіо Промінь у зручному FM-діапазоні. Зазначимо, що раніше UA: Українське радіо в Одесі та UA: Радіо Промінь у Львові мовили в УКХ-діапазоні, радіоприймачі для якого вже майже не випускають.

Нагадаємо, UA: Українське радіо — найбільша FM-мережа країни, а також найпопулярніше розмовне радіо.

UA: Радіо Промінь — найперше музичне радіо України. Протягом останніх п'яти років його FM-мережа зросла вп’ятеро. 95% пісень в ефірі UA: Радіо Промінь — українською мовою. 

Усі канали Суспільного радіо можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio.