Новини компанії

Серпень 21, 2020

UA: Радіо Промінь презентує спецпроєкт «Маршрут Незалежності» за участі музикантів

24 серпня до Дня Незалежності UA: Радіо Промінь презентує спецпроєкт «Маршрут Незалежності», у якому популярні музиканти розкажуть історії про значення свободи в професії та житті.

Читайте також: Як країна святкує День Незалежності: спецефір «Ранку на Суспільному»

У проєкті «Маршрут Незалежності» взяли участь Олег Скрипка, Христина Соловій, Арсен Мірзоян, Дмитро Шуров, Олександр Положинський, Катерина Павленко (Go_A), Фоззі та Фагот (ТНМК), Alina Pash, Валерій Харчишин, Іван Леньо й Сергій Мартинюк.

«У проєкті «Маршрут Незалежності» ми зібрали особисті історії популярних музикантів про здобуття самостійності й визначення із цінностями та життєвим шляхом. Це чудова нагода поспілкуватися 24 серпня з усією країною про те, що незалежність країни формують історії кожного з нас і все починається з малого — із довіри, поваги, професійності, самовизначення й гідності. У кожного свій шлях, а відповідно «Маршрут Незалежності» та всі ми є маленькими частинами однієї країни», — прокоментував генеральний продюсер UA: Радіо Промінь Максим Яковенко.

24 серпня аудіоверсія спецпроєкту «Маршрут Незалежності» вийде в ефірі UA: Радіо Промінь, а відео транслюватимуть на сторінках Суспільного в соцмережах.

 

Фотографувала Яна Сочевичек