Новини компанії

Серпень 20, 2020

Як країна святкує День Незалежності: спецефір «Ранку на Суспільному»

24 серпня в прямому ефірі «Ранку на Суспільному» — історії про те, як святкують День Незалежності в різних куточках країни. Крім того, команди філій підготували тематичні спецпроєкти «Вільні», «Некревні» та «Ми перейшли», прем’єра яких відбудеться в ранковому шоу.

Читайте також: Канали Суспільного радіо готують спецефіри до Дня прапора та Дня Незалежності

Як розповіла шефредакторка проєкту «Ранок на Суспільному» Наталка Волянюк, команда готує особливі рубрики й включення. У студії працюватимуть Олесь Гарджук та Оля Топольницька. Інша пара ведучих шоу ввімкнеться наживо з міст, де народилися: Олександр Єльцов — із Хмельницького, Антоніна Антоша — із Конотопа. Спеціальні кореспонденти «Ранку на Суспільному» вийдуть на живий зв’язок зі студією та розкажуть, як святкують День Незалежності в інших областях. Також глядачі дізнаються, як відзначають цей день національні меншини й українська діаспора. 

«У київській студії проєкту на День Незалежності не буде жодного гостя. Усі спікери вмикатимуться з регіонів. Відомі волонтери, славні своїми традиціями родини, активні люди, які творять історію свого міста щодня — із ними у святковий ефір вийдуть наживо кореспонденти регіональних філій. Тож ми покажемо, як уся Україна відзначає цей день — й у великих містах, і в маленьких селах», — прокоментувала шефредакторка проєкту «Ранок на Суспільному» Наталка Волянюк.

Читайте також: UA: КРОПИВНИЦЬКИЙ підготував серію відеоісторій «Ровесники незалежності»

Регіональні команди підготували тематичні спецпроєкти до 29-ї річниці незалежності, які покажуть у ранковому шоу. 

UA: ПОДІЛЛЯ створило ролики «Некревні» про іноземців, котрі приїхали жити до України. Спецпроєкт стартує в «Ранку на Суспільному», а далі буде в ефірі й на діджитал-платформах філії.

«Цей проєкт дає змогу побачити, як іноземці інтегруються в повсякденне життя українців, переймають наші звички й побут. Ми хочемо дізнатися, чому вони обрали своєю другою батьківщиною саме Україну. У кожного з героїв непроста доля, проте свій дім вони знайшли саме тут. На жаль, переїзд до нашої країни не в кожного був ідеальним. Хтось зіткнувся з расизмом, хтось із корупцією, проте вони знайшли в собі сили й бажання боротися за те, аби жити саме тут», — розповіла редакторка творчої групи «Ранок» UA: ПОДІЛЛЯ Богдана Юсипович.

Читайте також: Четвірка ведучих «Ранку на Суспільному»: хто вони?

«Ми перейшли» — таку назву мають шістнадцять коротких історій про людей, які перейшли з російської на українську, знятих філією Суспільного UA: ДНІПРО. Це ще один спецпроєкт від регіонів, прем’єра якого відбудеться в «Ранку на Суспільному».

«Побутує міф, що на українську переходить переважно молодь, адже їй простіше через українськомовну освіту. Утім, більшість учасників проєкту «Ми перейшли» — люди, які почали говорити українською в зрілому віці. Вони коротко пояснюють, що їх підштовхнуло до такого кроку й наскільки це було складно», — прокоментувала авторка проєкту т. в. о. продюсерки Дніпровської філії Суспільного Ірина Цибух.

Команда Волинської філії Суспільного ініціювала спецпроєкт #ВІЛЬНІ. Це серія з десяти розповідей про людей, які творять новітню історію країни. До участі долучилися UA: ДОНБАС, UA: ПОДІЛЛЯ, UA: ЖИТОМИР, UA: ХЕРСОН, UA: ЧЕРКАСИ, UA: РІВНЕ, UA: ТЕРНОПІЛЬ, UA: БУКОВИНА та UA: МИКОЛАЇВ. Після прем’єри в «Ранку на Суспільному» 24 серпня відео транслюватимуть усі філії Суспільного в ефірі й на діджитал-платформах.

Нагадаємо, «Ранок на Суспільному» виходить на всіх регіональних телеканалах Суспільного із 6:30 до 9:00. Дивитися онлайн проєкт можна на сайтах філій. Найцікавіші рубрики та включення — на ютуб-каналі