Новини компанії

Серпень 19, 2020

«Чесний щоденник молодої мами» — фільм про післяпологову депресію презентує UA: КУЛЬТУРА

У суботу, 22 серпня, о 21:10 суспільний телеканал UA: КУЛЬТУРА покаже документальний фільм власного виробництва «Чесний щоденник молодої мами» про психологічні проблеми, із якими стикаються жінки після народження дитини.

Читайте також: #ВІЛЬНІ — спецпроєкт UA: ВОЛИНЬ до Дня Незалежності

У суспільному уявленні народження дитини й материнство — щасливий період у житті жінки, сповнений ніжності й любові, радості від появи нового життя та бажання піклуватися про нього. Однак далеко не всі жінки переживають досвід народження дитини як позитивний. В усьому світі породіллі стикаються зі складним явищем післяпологової депресії.

Оскільки жінок із такою проблемою часто не розуміють і засуджують, породіллі не наважуються відверто говорити про це, наражаючись на поглиблення депресії. 

Щоб подолати нерозуміння суспільства й допомогти жінкам із післяпологовою депресією, суспільний телеканал UA: КУЛЬТУРА пропонує фільм власного виробництва, у якому молода мама чесно розповість про власні психологічні труднощі перших років материнства. Коментарі до розповіді надасть психологиня з досвідом післяпологової депресії.

Читайте також: «Відкривай Україну з Суспільним» — проєкт, що змінює майбутнє, на UA: КУЛЬТУРА

«Ми хочемо показати, що материнство буває різним, не обов'язково рожевим із квіточками й кульками. Важливо, щоб на молоду маму не тиснули суспільні стереотипи — яким має бути материнство. Часто такі суспільні уявлення й породжують депресію. З іншого боку, якщо матері знатимуть більше про проблему післяпологової депресії, вони зможуть вчасно звертатися по допомогу», — розповіла режисерка фільму Анна Єресько.

Нагадаємо, телеканал UA: КУЛЬТУРА можна дивитися також на сайті та в мобільному застосунку suspilne.tv для iOS й Android.