Новини компанії

Серпень 17, 2020

Суспільне вважає підпал авто програми «Схеми» спробою залякування журналістів

Суспільний мовник засуджує підпал автомобіля водія програми «Схеми: корупція в деталях» та вважає це спробою залякування й втручання до журналістської діяльності колег.

Читайте також: Новини без джинси, марафон «На карантині», фільми-розслідування — UA: ПЕРШИЙ у першому півріччі 2020 року наростив рейтингові показники

Такі залякування й заподіяння матеріальної шкоди журналістам і громадським активістам стають системними. Суспільний мовник висловлює занепокоєння через наступ на свободу слова в Україні.

Програма «Схеми: корупція в деталях» є проєктом «Радіо Свобода», яка багато років поспіль робить розслідування та аналітику політичної корупції. Авторка й ведуча програми — Наталка Седлецька в кожному випуску разом із командою журналістів розкривають у прізвищах та деталях, як чиновники зловживають наданою їм владою.

Журналісти програми нещодавно наголошували, що під час зйомок останнього матеріалу за ними вели спостереження.

Читайте також: Як робити журналістське розслідування — на Суспільному відбулися тренінги «Школи розслідувань»

Програму «Схеми: корупція в деталях» транслюють на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ, котрий працює над розбудовою незалежного інформаційного простору в Україні, адже демократія неможлива без доступу до чесної та неупередженої інформації.