Новини компанії

Серпень 05, 2020

На UA: Радіо Промінь прозвучать хедлайнери «Бандерштату»

UA: Радіо Промінь транслюватиме наживо концерти головної сцени фестивалю «Бандерштат-2020». Другий канал Суспільного радіо — офіційний інформаційний партнер події і єдине в Україні радіо, слухачі якого почують у прямому ефірі виступи хедлайнерів «Бандерштату».

Читайте також: UA: Українське радіо починає FM-мовлення в Одесі та Івано-Франківську, а UA: Радіо Промінь — у Львові

Фестиваль українського духу «Бандерштат-2020» відбудеться онлайн із 6 по 9 серпня. Музична програма — на вихідних, 8 та 9 серпня. Включення наживо в ефірі UA: Радіо Промінь8 та 9 серпня з 19:00 до 22:00.

«Цього року «Бандерштат» матиме діджитал-формат. Ми вирішили не переривати чотирнадцятирічної традиції і робити фестиваль онлайн. Зібрали десять українських команд: «Беz обмежень», O.Torvald, «Тартак», «Карна», Коzak system та інших; улаштуємо онлайн-екскурсію Луцьком, у межах фесту малюватимемо великий мурал і запропонуємо багато інших активностей для людей, які цього року не мають змоги приїхати на фестиваль», — прокоментував співзасновник фестивалю «Бандерштат» Сергій Мартинюк.

UA: Радіо Промінь організує прямі включення з концертів головної сцени фестивалю. На майданчику працюватиме ведучий Євген Павлюковський, а в ефірній студії спеціальні музичні випуски вестиме Олександра Франко. Слухачі UA: Радіо Промінь 8 серпня почують гурти «Фіолет», «Тартак» й O.Torvald. 9 серпня для них співатимуть «Карна», Коzak system та «Беz обмежень».

Читайте також: На UA: Українське радіо стартувало токшоу «Гормон щастя»

«Історія радійних трансляцій наживо несправедливо забута. Мало радіостанцій в Україні нині дарують своїм слухачам можливість співприсутності на музичних фестивалях, де можна відчути атмосферу дійства, поспілкуватися з артистами й послухати живу трансляцію музики зі сцени. Це особливо важливо в умовах пандемії та неможливості для гостей фізично побувати на великих фестивалях», — переконаний виконавчий продюсер UA: Радіо Промінь Максим Яковенко.

«Нам важливо мати хороше охоплення по Україні, щоб це не звелося лише до наших фейсбук- та ютуб-сторінок. Завдяки UA: Радіо Промінь ми охопимо більшу аудиторію і покажемо «Бандерштат» так, щоб наступного року слухачі приїхали на наш фестиваль», — додав Сергій Мартинюк.

Нагадаємо, UA: Радіо Промінь у Києві працює на хвилі 97,2 FM, а в Луцьку 107,3 FM. Дізнатися FM-частоти в інших містах можна за посиланням. Також слухайте другий канал Суспільного радіо в мобільному застосунку suspilne.radio.