Новини компанії

Червень 26, 2020

Програма «Доброго ранку, Країно!» припиняє вихід в ефір

З 11 липня 2020 року у зв’язку із закінченням договору в ефірі телеканалу UA: ПЕРШИЙ припиняється вихід ранкової програми «Доброго ранку, Країно!», яка створювалася ТОВ «Ера-Медіа» на замовлення Національної суспільної телерадіокомпанії України.

Читайте також: Пані Посол Великої Британії висловила підтримку Суспільному мовникові

12 липня 2017 року між ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» та ТОВ «Ера-Медіа» був укладений договір №318-16/4, за яким «Ера-Медіа» виробляла програму «Доброго ранку, Країно!», яка виходить у прямому ефірі на UA: ПЕРШИЙ із 6:30 до 9:30 із понеділка по неділю включно.

У липні 2019 року сторони домовилися про можливість продовження співпраці терміном на один рік. За умовами договору НСТУ не має права втручатися в редакційну політику програми «Ера-Медіа», проте має право моніторити випуски й надавати рекомендації в разі виявлених порушень стандартів журналістики, які неприпустимі для Суспільного мовника. Автопролонгація стосунків договором не передбачена.

Суспільний мовник вдячний партнерам ТОВ «Ера-Медіа» за багаторічну співпрацю.

З 11 липня в ранковому слоті на UA: ПЕРШИЙ виходитимуть дитячі програми, мультиплікаційні фільми, марафон «Суспільна студія» та свіжі випуски новин.