Новини компанії

Червень 23, 2020

Пані Посол Великої Британії висловила підтримку Суспільному мовникові

22 червня відбулася онлайн-зустріч пані Посла Великої Британії в Україні Мелінди Сіммонс та правління UA: Суспільне мовлення.

На зустрічі обговорили майбутнє телерадіокомпанії, зростання діджитал-напряму Суспільного й важливість незалежного мовника для українського суспільства.

Читайте також: Нацрада оцінила, як UA: Українське радіо виконує мовні квоти

Мелінда Сіммонс висловила підтримку Суспільному та запевнила, що посольство Великої Британії в Україні прагне допомогти розвивати незалежне суспільне мовлення як одну з ключових засад демократії.

Завдяки підтримці посольства Великої Британії та BBC Media Action на Суспільному побудували сучасні декорації для «Суспільної студії», регіональні команди мовника проходять навчання, а глядачі мають змогу дивитися найкращі шоу ВВС. Правління телерадіокомпанії висловило вдячність за допомогу й сподівання на подальшу співпрацю.

«Підтримка партнерів нині як ніколи важлива для Суспільного, — розповів голова правління Зураб Аласанія. — Від початку кризи ми відчули запит на перевірену інформацію, однак через брак фінансування не можемо втілювати запланованих проєктів. Утім ми бачимо, як стрімко розвивається наша діджитал-платформа, яка допомагає охопити різні аудиторії. Сподіваємося, що разом зможемо захистити право суспільства на якісне й незалежне мовлення».

Членкиня правління Інна Гребенюк підтримала ідею пані Посла Мелінди Сіммонс про важливість популяризації Суспільного мовника в Україні.

«Ми б хотіли, щоб про Суспільне, його цінності й роботу знало якнайбільше людей. Тому ми плануємо широку промокампанію Суспільного за підтримки донорів. Демократична Україна неможлива без суспільного мовлення», — додала Інна Гребенюк.

Нагадаємо, нещодавно головний офіс UA: Суспільне мовлення відвідала Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні Анка Фельдгузен. Пані Посол запевнила, що й надалі робитиме все для підтримки Суспільного мовника.

 

Фото: Володимир Шевчук та надані Посольством Великої Британії в Україні