Новини компанії

Червень 18, 2020

Екзотичні природні парки й заповідники планети — у мандрівці вихідного дня на UA: КУЛЬТУРА

Щосуботи о 14:25 вирушайте в подорож заповідними куточками планети разом із документальним циклом «Всесвітня природна спадщина» на суспільному телеканалі UA: КУЛЬТУРА.

Документальна серія «Всесвітня природна спадщина» німецького режисера Норберта Вандера налічує вісім фільмів, які розповідають про створення заповідних територій, їхнє біорізноманіття та вплив людей. Серед них — історії національних парків Північної і Південної Америки, зокрема Єллоустоун та Гранд-Каньйон, а також природоохоронних територій Колумбії, Коста-Рики, Патагонії, Гаваїв і Панами.

Читайте також: «Вавилон ХХ» і «Лісова пісня» — українська кінокласика у вихідні на UA: КУЛЬТУРА

Уже цієї суботи, 20 червня, подорож розпочнеться з розповіді про заповідні зони Патагонії. 

Від багатолюдної столиці Аргентини Буенос-Айреса через кладовище динозаврів — провінцію Чубут — мандрівники вирушать до півострова Вальдес — аргентинського заповідника, що міститься в переліку об’єктів всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

На глядачів чекає подорож пампасами, зустріч у затоці Нуево з південними китами, яких уперше почав досліджувати французький океанограф Жак-Ів Кусто, полювання на мідій у затоці Корковадо та спостереження за життям колонії магелланових пінгвінів у заповіднику Баїя. 

Дивіться телеканал UA: КУЛЬТУРА також на сайті та в мобільному застосунку suspilne.tv для iOS й Android.