Новини компанії

Червень 09, 2020

Андрій Хливнюк стане гостем прямого ефіру UA: Радіо Культура

Цієї середи, 10 червня, гостем прямого ефіру UA: Радіо Культура стане лідер гурту «Бумбокс» Андрій Хливнюк. У програмі Вадима Карп’яка «Про Закон і Благодать» музикант поділиться міркуваннями, чи можуть артисти бути поза політикою. Початок ефіру о 10:07, одразу після випуску новин.

Читайте також: Канали Суспільного радіо почали FM-мовлення ще у 18 містах

«Нині в США багато артистів долучаються до акцій протесту проти поліцейського свавілля. Це спонукає всіх знову заговорити про те, чи може артист бути поза політикою. Андрій Хливнюк — музикант із чіткою громадянською позицією. Два роки тому, коли був скандал із MARUV, Андрій сказав: «Я вважаю, що артист повинен бути поза політикою. Але те, що відбувається нині — не політика, а війна. І не можна бути поза війною, коли на твою країну нападають». Андрій ніколи не втручається саме в політику. Але водночас він має власну позицію. В ефірі UA: Радіо Культура ми поговоримо про те, як це поєднується з музикою і якою Андрій Хливнюк бачить соціальну функцію митця», — зазначив Вадим Карп’як.

Слухачі зможуть поставити гостю запитання. Студійний номер — (044) 239-6295.

Нагадаємо, UA: Радіо Культура мовить у Києві на хвилі 97,6 FM. Дізнатися FM-частоти в інших містах можна за посиланням. Також слухайте третій канал Суспільного радіо в мобільному застосунку suspilne.radio.

 

Фотографував Сергій Сараханов