Новини компанії

Червень 03, 2020

Про вплив пандемії на вітчизняну спортивну галузь — сьогодні в «Здоровій політиці» на UA: Українське радіо

Про зміни у вітчизняній спортивній галузі під час карантину говоритимуть сьогодні, 3 червня, у проєкті Світлани Мялик «Здорова політика» на UA: Українське радіо. Початок о 19:10.

Гість прямого ефіру — перший заступник голови фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України та віцепрезидент НОК Віктор Корж.

Читайте також: Канали Суспільного радіо почали FM-мовлення ще у 18 містах

У програмі:

  • аналіз документів Міністерства охорони здоров'я України з протиепідемічними вимогами до тренувань у спортзалах і басейнах, роботу яких поновили з 1 червня;
  • як пандемія COVID-19 вплинула на вітчизняну спортивну сферу, зокрема на діяльність ФСТ «Динамо» України;
  • стан спортивної медицини й підтримка медпрацівників спільно із соціально відповідальним бізнесом; 
  • підготовка України до Олімпійських ігор. 

Слухачі проєкту «Здорова політика» зможуть поставити свої запитання в прямому ефірі. Телефон студійного вайберу (097) 107-107-9.

Дивіться відеотрансляцію програми на ютуб-каналі UA: Українське радіо. Перший канал Суспільного радіо можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio та на сайті ukr.radio.

Нагадаємо, щосереди на UA: Українське радіо «Здорова політика» — авторський спецпроєкт Світлани Мялик. На розмову в прямому ефірі ведуча запрошує політиків, науковців та державних діячів, які беруть участь в ухваленні важливих для українців рішень.