Новини компанії

Травень 25, 2020

На Суспільному стартує онлайн-марафон про мобільну фотографію для підлітків

З 28 до 31 травня Дитяча академія суспільного мовлення — PMA Juniors* — запускає онлайн-марафон «Мобільна фотографія. Як створювати професійні фотографії за допомогою смартфона» для дітей та підлітків 12–14 років, які цікавляться медіа.

На чотириденному тренінгу учасників навчать робити яскраві й стильні фото, а також визначати маніпуляції, дезінформацію та матеріали з пропагандистськими зображеннями в мережі.

Читайте також: Усі тренінги Академії суспільного мовлення — на новому сайті

Перші три дні марафону викладач Київської школи фотографії та дитячий психолог із 15-річним досвідом роботи Ігор Андрієнко розповідатиме, як робити якісні фото, уникати поширених помилок мобільної фотографії, підлаштовуватися під будь-які умови знімання, та поділиться іншими лайфхаками.

Четвертого дня з учасниками працюватиме Віктор Пічугін — тренер Deutsche Welle Akademie, керівник Громадського ТБ Харків, директор із розвитку та заступник головного редактора медіагрупи «Накипіло», який розкаже, хто й навіщо підробляє фотографії та як розпізнати фальшиву світлину.

Реєструйтеся на онлайн-марафон за посиланням.

Проєкт створили за підтримки* UA: Суспільне мовлення та DW Akademie на базі Public Media Academy — навчального центру Суспільного мовника.

PMA Juniors працюватиме для дітей та підлітків 12–14 років, яких цікавить тема медіа. Головна мета проєкту — формувати новий рівень медіаосвіти в молоді. Дитяча академія допомагатиме реалізувати таланти, навчить критично оцінювати та аналізувати інформацію, яку дитина отримує зі ЗМІ, і покаже, як створювати якісний медіаконтент.

 

* Академія суспільного мовлення працює в межах проєкту підтримки суспільного мовлення в Україні, який фінансують Європейський Союз в Україні, Європейська Комісія (Генеральний директорат з питань європейської політики сусідства та переговорів з розширення) й Міністерство закордонних справ Німеччини. DW Akademie співпрацює з BBC Media Action, аби підтримати трансформацію державного мовника України НСТУ в суспільний мовник. Ключовою метою проєкту є промоція суспільного мовлення через створення функціональної цифрової мультиплатформи ньюзрум та навчального центру Академія суспільного мовлення (Public Media Academy).