Новини компанії

Квітень 22, 2020

Гість сьогоднішнього випуску «Здорової політики» на UA: Українське радіо — міністр інфраструктури Владислав Криклій

Епідемія COVID-19 боляче вдарила по інфраструктурній галузі України. За яких умов відновлюватимуть роботу громадського транспорту, авіаційного й залізничного сполучення — у сьогоднішньому випуску спецпроєкту «Здорова політика» в ефірі першого каналу Суспільного радіо UA: Українське радіо. Початок о 19:10.

Гість прямого ефіру — Владислав Криклій, міністр інфраструктури України. Ведуча — авторка спецпроєкту «Здорова політика» Світлана Мялик.

У програмі:

  • Наскільки великим викликом для інфраструктурної галузі України стала епідемія коронавірусу? Яких збитків чекають?
  • Що передбачає план пом'якшення карантину та за яких умов його впровадять?
  • Які перспективи щодо реформування, розбудови доріг, боротьби з корупцією в галузі у зв'язку з карантином?

Слухачі проєкту «Здорова політика» зможуть поставити свої запитання в прямому ефірі. Телефон студійного вайберу (097) 107-107-9.

Дивіться відеотрансляцію програми на ютуб-каналі UA: Українське радіо. Перший канал Суспільного радіо можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio та на сайті ukr.radio.

Нагадаємо, «Здорова політика» — авторський спецпроєкт Світлани Мялик. На розмову в прямому ефірі ведуча запрошує фахівців, які на державному рівні беруть участь у запровадженні заходів із запобігання поширенню COVID-19 і мають найточніші дані про ситуацію в країні.