Новини компанії

Квітень 21, 2020

День народження UA: Радіо Промінь: зіркові привітання, радійні залаштунки та хіти на замовлення

Цієї середи, 22 квітня, UA: Радіо Промінь святкує день народження. Найперша українська музична радіостанція відзначатиме його разом зі слухачами — 10-годинним марафоном у прямому ефірі. Початок радіовечірки о 12:00.

До святкування долучаться українські музиканти, які вже записали свої привітання. Також зірки розповіли цікаві історії з життя, пов'язані з UA: Радіо Промінь. Загалом в ефірі прозвучать 22 таких інтерв'ю.

Читайте також: «Ми грали це першими». Які хіти відкрило UA: Радіо Промінь

Святковий марафон під слоганом «Твоя радіоісторія» міститиме кілька ефірних блоків.

  • З 12:00 до 14:00 у студії працюватиме ведуча Галина Бабій. Тема ефіру — UA: Радіо Промінь у часи зародження українського шоу-бізнесу. Слухачі почують справжній раритет — запис Тіни Кароль періоду її навчання в музичній школі, який її викладачка принесла тоді на UA: Радіо Промінь.
  • З 14:00 до 16:00 — ефір Ярини Скуратівської і Ольги Бабчук. Слухачі почують найцікавіші історії UA: Радіо Промінь від кінця 1990-х до 2014 року.
  • З 16:00 до 18:00 у студії працюватиме Дмитро Захарченко. Він розкаже про залаштунки сучасного UA: Радіо Промінь. Гостями стануть Майкл Щур, автори стендап-радіошоу «Гомін Аут», авторка програми «Антологія. Український альбом» Світлана Берестовська та інші.
  • З 18:00 до 22:00 — вечірка на замовлення. Ведучі — Лесь Мирний і Олександра Франко. Свої замовлення можна зробити на фейсбук-сторінці UA: Радіо Промінь.

«Свій день народження UA: Радіо Промінь завжди відзначає з особливим креативом. Напрям нинішнього святкування визначив карантин. Оскільки не можна влаштувати вечірки за звичайними правилами, ми робимо радіовечірку в прямому ефірі. Можливість долучитися до неї має кожен! У день народження UA: Радіо Промінь в ефірі буде ще більше добірної музики. І сто відсотків святкового настрою!» — коментує виконавчий продюсер UA: Радіо Промінь Максим Яковенко.

Нагадаємо, UA: Радіо Промінь створили 22 квітня 1965 року. Це перша радіостанція, яка запропонувала слухачам долучатися до розмов у прямому ефірі, вела власний музичний хіт-парад та багато іншого. Нині 95% пісень в ефірі — українською мовою. 

UA: Радіо Промінь можна слухати в FM-діапазоні, на сайті ukr.radio та в мобільному застосунку suspilne.radio.