Новини компанії

Квітень 10, 2020

Великодні богослужіння під проводом Папи Римського транслюватимуть UA: Українське радіо та UA: Радіо Культура

Два канали Суспільного радіо UA: Українське радіо та UA: Радіо Культура для вірян римо-католицького обряду транслюватимуть у прямому ефірі Великодні богослужіння, які відбуватимуться у Ватикані. 

У п'ятницю, 10 квітня, о 22:00 розпочнеться радіотрансляція Хресної дороги за участю Святішого Отця Франциска в Колізеї.

У неділю, 12 квітня, о 12:00 — радіотрансляція Великодньої Служби Божої та Апостольського благословення для Риму й усього світу (Urbi et Orbi) Святішого Отця Франциска.

«В умовах карантину можливість бути разом для вірян стає особливо цінною. Канали Суспільного радіо загалом мають найбільшу FM-мережу. Тому завдяки нашим трансляціям Великодніх богослужінь, які відбуватимуться в серці католицького світу, до них зможуть долучитися сотні тисяч українців. Для нас це велика відповідальність. І ми завжди докладаємо максимум зусиль для того, щоб провести трансляції на найвищому рівні», — зазначив член правління UA: Суспільне мовлення, відповідальний за платформу радіо, Дмитро Хоркін.

Перед включеннями в студії працюватиме ведучий Євген Захарченко, який веде на каналах Суспільного радіо програми релігійного спрямування.

Нагадаємо, усі канали Суспільного радіо можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio.