Новини компанії

Квітень 08, 2020

Сьогодні у випуску «Здорової політики»: чи наблизять нові обмеження день зняття карантину

Нові обмежувальні заходи та їхня ефективність у боротьбі з COVID-19 — тема сьогоднішнього випуску авторського проєкту Світлани Мялик «Здорова політика» в ефірі UA: Українське радіо. Початок о 19:10.

Гість прямого ефіру — учений-біохімік, директор Інституту біохімії ім. О. В. Палладіна, академік НАНУ Сергій Комісаренко.

Також до розмови долучиться народний депутат від фракції «Слуга народу» Руслан Горбенко, який нещодавно вилікувався від коронавірусу. Політик розповість про власний досвід лікування, а також поділиться своїми висновками, які рішення варто ухвалити на державному рівні, щоб краще захистити населення та медиків.

У студії обговорять:

  • чи допоможуть нові обмежувальні заходи сповільнити поширення COVID-19 в Україні;
  • за яких умов можна пом’якшити карантин; 
  • яка ситуація з виробництвом власних тест-систем в Україні;
  • які нині результати досліджень із розроблення вакцини й способів лікування COVID-19 в Україні та світі.

Слухачі проєкту «Здорова політика» зможуть поставити свої запитання в прямому ефірі. Телефон студійного вайберу (097) 107-107-9.

Дивіться відеотрансляцію програми на ютуб-каналі UA: Українське радіо. Також UA: Українське радіо можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio та на сайті ukr.radio.

Нагадаємо, UA: Українське радіо — найбільша FM-мережа України, яка загалом охоплює понад 190 FM-частот у 24 областях України.