Новини компанії

Квітень 06, 2020

Вікторія Борщенко та Орест Білоскурський приєдналися до команди Суспільного

На Суспільному мовнику посилюють роботу департаменту стратегічного маркетингу та розглядають можливість створення центру дослідження аудиторіі. Виконання місії Суспільного й реалізація стратегії компанії неможливі без ґрунтовних соціологічних досліджень, тому до команди мовника запросили професіоналів медіаринку Вікторію Борщенко та Ореста Білоскурського.

«Ми дуже раді вітати Вікторію та Ореста в команді Суспільного. Нині, коли мовник і все суспільство стоять перед серйозними викликами, особливо важливо ухвалювати правильні стратегічні рішення, зважаючи на потреби аудиторії, знати ці потреби та реагувати відповідно. Упевнена, що професійність і досвід Вікторії та Ореста посприяють цьому», — прокоментувала членкиня правління UA: Суспільне мовлення, відповідальна за юридичний і міжнародний напрями та стратегічний розвиток компанії, Інна Гребенюк.

Департамент стратегічного маркетингу очолюватиме Вікторія Борщенко — кандидатка соціологічних наук із досвідом роботи на телебаченні 10 років. Тривалий час Вікторія керувала дослідницькими та аналітичними департаментами, має досвід роботи з різними аудиторіями й комунікації з ними.

«Суспільний мовник — це потужна теле- та радіомережа з каналами регіонального мовлення. Наше першочергове завдання — це об’єднати всі платформи Суспільного в єдиний комунікаційний центр, який розподілятиме контент на всіх платформах так, щоб одна підтримувала й доповнювала іншу задля забезпечення українців тільки достовірною, надійною та об’єктивною інформацією, — розповіла Вікторія Борщенко. — Також слід не забувати, що маркетинг Суспільного не дорівнює маркетингу комерційних мовників і це велика соціальна відповідальність перед аудиторією, довіру якої ми прагнемо тільки примножувати».

Напрям дослідження суспільства очолюватиме Орест Білоскурський, який має 18-річний досвід саме у сфері телевізійних досліджень, долучився до побудови сучасних телевізійних вимірювань в Україні.

«Наразі в суспільних інституціях існує великий запит на інформацію. Інформацію не лише про те, що потрібно людям, а й власне що їх непокоїть та цікавить. А хто, як не Суспільний мовник, має стати центром таких досліджень? Головна їх мета — виявити громадські настрої і ставлення до певних подій, які ми зможемо оперативно отримувати й видавати на всіх платформах Суспільного. Для цього плануємо створити окремий центр дослідження. Також наша з Вікторією дослідницька експертиза дає змогу впевнено здійснювати альтернативні дослідження медіаспоживання, які охоплюватимуть не лише вимірювання телевізійного споживання на національному та регіональному рівнях, а й споживання контенту глядачами на різних платформах і приладах. У такий спосіб ми плануємо поєднати дослідження медіаспоживання та дослідження споживачів», — додав Орест Білоскурський.

 

Фото Ореста Білоскурського: «Телекритика»