Новини компанії

Березень 21, 2020

UA: Українське радіо переформатувало ефір у зв'язку з епідемією COVID-19

UA: Українське радіо переформатувало ефір у зв’язку з епідемією коронавірусу. Це відбулося одразу після того, як в Україні підтвердили перший випадок зараження COVID-19. Мета — максимально оперативно надавати слухачам об’єктивну інформацію про стан справ в Україні.

Наразі темі COVID-19 загалом присвячено майже 8 ефірних годин на добу. Протягом дня її обговорюють в ефірі приблизно 40 разів. 

«Фактично в ефірі UA: Українське радіо немає жодної програми, яка б так чи так не була пов’язана з епідемією COVID-19. Крім того, ми записали серію коротких міжпрограмних роликів — вони доступно пояснюють, як поводитися в певних ситуаціях, як вберегти себе та близьких», — зазначив виконавчий продюсер UA: Українське радіо Юрій Табаченко.

Уся нова офіційна інформація одразу з'являється в ефірі — прямі трансляції брифінгів, звернень тощо. Також значно збільшилася кількість включень із регіонів — особливо тих, де зареєстрували спалахи коронавірусу.

«Перевірена, об’єктивна інформація — найкращий засіб у боротьбі з панікою. Ми інформуємо, пояснюємо, шукаємо відповіді на запитання, які хвилюють слухачів. Як найбільша FM-мережа України ми розуміємо масштаби власної відповідальності», — додав виконавчий продюсер UA: Українське радіо.

UA: Українське радіо залучає до висвітлення теми COVID-19 лідерів думок. Наприклад, записали серію коротких інтерв’ю з відомими українцями, зірками шоу-бізнесу про те, як вони захищаються від коронавірусу та що роблять під час карантину. 

Нагадаємо, UA: Українське радіо можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio — у прямому ефірі та записі.