Новини компанії

Березень 20, 2020

Регіональні філії Суспільного транслюватимуть недільні богослужіння

Цієї неділі, 22 березня, команда UA: БУКОВИНА транслюватиме наживо на регіональні філії Суспільного недільну літургію з храму Покрови Пресвятої Богородиці й Приснодіви Марії в Чернівцях, а телеканал UA: ВОЛИНЬ упродовж карантину показуватиме на цифрових платформах богослужіння зі Свято-Троїцького кафедрального собору ПЦУ Луцька. Можливість ретрансляції в діджитал матимуть усі регіональні філії.

UA: БУКОВИНА транслюватиме богослужіння за допомогою пересувної телевізійної станції із закритого храму, як того вимагають карантинні обмеження.

На думку продюсера UA: БУКОВИНА Максима Волошина, пряма трансляція недільного богослужіння нині — одна з можливостей зупинити поширення COVID-19.

«У цей складний час ми хочемо запропонувати нашій аудиторії альтернативу відвідинам церкви — трансляцію недільного богослужіння наживо. Саме тепер великі скупчення людей можуть стати причиною швидкого поширення коронавірусу. Тому глядачі UA: БУКОВИНА матимуть змогу залишатися вдома», — розповів Максим Волошин.

«Богослужіння транслюватимуть у третю неділю Великого посту. У цей час віряни намагаються частіше відвідувати храми, більше молитися. Проте нинішня ситуація вимагає, аби ми всі залишалися вдома. Саме тому важливо, щоб глядачі Суспільного могли долучитися до богослужіння, не покидаючи власних домівок», — переконана фахівчиня управління виробництва регіонального контенту UA: БУКОВИНА Юлія Мілімонко. Вона працюватиме в складі групи, яка вестиме недільний прямий ефір із храму. 

Початок богослужіння з храму Покрови Пресвятої Богородиці й Приснодіви Марії — о 9:30 у телеефірі Чернівецької, Закарпатської, Тернопільської, Львівської, Івано-Франківської, Волинської, Рівненської, Житомирської, Вінницької, Черкаської, Сумської, Херсонської, Миколаївської, Дніпровської та Запорізької філій Суспільного. 

Крім того, 22, 29 березня та 5 квітня з 10:00 до 12:00 UA: ВОЛИНЬ транслюватиме наживо на фейсбук-сторінці та ютуб-каналі літургію зі Свято-Троїцького кафедрального собору ПЦУ в Луцьку. 

За рішенням керівництва єпархії богослужіння відбуватимуться на подвір’ї храму. Телеоператор UA: ВОЛИНЬ працюватиме в захисних рукавицях і масці й зніматиме з балкона собору. 

«В умовах карантину Волинська філія Суспільного намагається повноцінно інформувати краян про всі важливі події. Сподіваюся, така трансляція допоможе волинянам відчути присутність на службі Божій, духовно підтримає їх, не наражаючи на небезпеку», — прокоментував продюсер UA: ВОЛИНЬ Костянтин Лоцман.

Нагадаємо, Суспільний мовник запустив щоденний міжплатформовий марафон «На карантині». На прямий ефір до київської студії щодня запрошують галузевих експертів, представників влади та посадовців. Також під час марафону журналісти регіональних філій включаються в загальнонаціональний ефір, аби докладніше розповідати про життя різних областей в умовах карантину.