Новини компанії

Червень 14, 2024

Дитяче Євробачення – 2024: Євген Кот та Євген Тріплов доєдналися до команди Нацвідбору

Режисер-постановник Євген Кот та автор пісень Євген Тріплов доєдналися до команди Національного відбору на Дитяче Євробачення – 2024. Про це стало відомо на зустрічі з представниками Суспільного Мовлення та командою Нацвідбору, яка триває прямо зараз у «Медіацентрі Україна – Укрінформ» у Києві. Дивіться онлайн-трансляцію події на офіційному ютуб-каналі Євробачення Україна.

Читайте також: Суспільне розпочало Нацвідбір на Дитяче Євробачення – 2024

Євген Кот буде режисером та креативним продюсером Національного відбору. У складі команди Суспільного Євген Кот відповідатиме за візуальну складову Нацвідбору, працюватиме над загальною концепцією шоу та сценічними постановками номерів у телевізійному фіналі, що відбудеться у вересні цього року.

«Нацвідбір — це для мене новий цікавий проєкт, в якому я можу і проявити свою творчість, і допомогти талановитим дітям максимально проявити себе в такий складний час. Останній рік-півтора я часто бував суддею на різних фестивалях, і це мене дуже надихало, чесно кажучи, навіть і зробити свій особистий проєкт “Танцюй зі мною, Україно!”. Це все були дитячі фестивалі, в яких я бачив різну дитячу творчість: вокальну, танцювальну й циркову. Я обʼїздив всю Україну і побачив багато талановитих дітей, тому коли мені запропонували взяти участь у Нацвідборі — я одразу надихнувся. 

Дуже хочеться так проявити цьогорічних дітей, щоб вони могли одразу крутезно заявити про себе спочатку на всю країну, а потім і на весь світ. На цьому проєкті для мене буде дуже важливо максимально допомогти всім учасникам розкрити себе і свій потенціал. І авжеж, для мене цей рік дуже знаковий, ми з дружиною вже ось-ось станемо батьками, для мене це дійсно дитячий рік. Тож ще й тому я цей пунктик для себе поставив: для мене тепер дуже важливо працювати з дітьми», — ділиться Євген Кот

За словами Євгена Тріплова він «прийшов на Дитяче Євробачення, щоб пісні були не гірші, ніж на “дорослому”». Шоуранер музичного реаліті-шоу «МУЛЬТИТРЕК», продюсер та автор пісень Євген Тріплов за свою творчу карʼєру написав пісні для багатьох українських артистів, зокрема Тіни Кароль, MONATIK, ZLATA OGNEVICH, Wellboy, Анни Трінчер та інших. Тепер спільно з музичною продюсеркою Світланою Тарабаровою Євген створить пісні для шести фіналістів Нацвідбору на Дитяче Євробачення – 2024, які українці зможуть вперше почути вже у вересні цього року.

Нагадаємо, що заявки на участь у Національному відборі на Дитяче Євробачення-2024 приймаються через форму на сайті junior.eurovision.ua по 3 липня включно

Суспільне спростило умови участі в Нацвідборі, щоб зробити його ще доступнішим для юних виконавців: мати авторську пісню не обов’язково. Щоб взяти участь у відборі й отримати можливість представити Україну на великій сцені Дитячого Євробачення – 2024 в іспанському Мадриді достатньо записати два кавери на популярні пісні та особисте відеопредставлення. 

При цьому юні автори все ще мають змогу подати на розгляд додаткову авторську пісню за бажанням — проте ця опція ніяк не впливає на можливість проходження до наступного етапу відбору. 

Минулого року Україну на Дитячому Євробаченні представила Анастасія Димид з піснею «Квітка», яку написала музична продюсерка Світлана Тарабарова. 9-річна Анастасія принесла Україні найкращий результат на Дитячому Євробаченні з 2018 року — 5-те місце. Всього українка отримала 128 балів: 45 — від журі й 83 бали від глядачів, завдяки чому опинилася на 3 місці в телеголосуванні. 

Суспільне Культура та Радіо Промінь — офіційні медіапартнери Євробачення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника України, а також забезпечує участь представника України на Дитячому пісенному конкурсі Євробачення – 2024.