Новини компанії

Квітень 27, 2024

alyona alyona & Jerry Heil провели першу репетицію на сцені Євробачення-2024

У суботу, 27 квітня, представниці України на Євробаченні-2024 — alyona alyona & Jerry Heil — провели першу репетицію на головній сцені 68-го Пісенного конкурсу в Мальме. Фотографії з репетиції артисток опубліковані на офіційному сайті Eurovision Song Contest.

Читайте також: Jamala буде речницею від України на Євробаченні-2024

На сцені Євробачення-2024 alyona alyona & Jerry Heil зʼявилися самі — без танцівників та беквокалу. Під час виступу українських представниць сцена Malmö Arena стала полотном для оспівування жіночої сили, стійкості та єдності, необхідної для подолання життєвих викликів.

Образи артисток кардинально трансформувалися з часів їхнього останнього виступу на великій сцені — колірна палітра з чорної змінилася та елегантні нюдові відтінки. Образ alyona alyona більш спортивний та структурований, Jerry Heil — тендітний та багатошаровий, броньований акцент на плечі співачки ніби підкреслює рядок з пісні «Що би, що би не було — світ на її плечах».

На фотографіях можна помітити камʼяну декорацію, вершину якої драматично підкорює Jerry Heil, а в цей час позаду неї на масштабному світлодіодному екрані видніються спалахи.

Під час реп-партії alyona alyona залишається на сцені одна — вся увага прикута до реперки. Якщо впродовж першої частини виступу сценічне освітлення трималося в теплих помаранчево-жовтих тонах, то на виступі реперки спалахи змінюються на білі.

Друга репетиція представниць України відбудеться вже 1 травня. Стежте за розвитком подій в серії влогів «Hallå, Євробачення!» на ютуб-каналі Євробачення Україна.

68-й Пісенний конкурс Євробачення, участь у якому візьмуть представники 37 країн, відбудеться у травні у шведському місті Мальме. Півфінали Євробачення-2024 проведуть на стадіоні Malmö Arena 7 та 9 травня, гранд-фінал конкурсу відбудеться у суботу, 11 травня.

Представниці України alyona alyona & Jerry Heil виступлять із піснею «Teresa & Maria» у першому півфіналі, 7 травня, під номером 5.

Суспільне Культура та Радіо Промінь — офіційні медіапартнери Євробачення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2024.

Фото: eurovision.tv