Новини компанії

Квітень 03, 2024

Перший канал Суспільного — єдиний у телемарафоні забезпечує баланс усіх сил парламенту, — моніторинг

Перший канал Суспільного — єдиний у телемарафоні «Єдині новини» забезпечує баланс усіх сил парламенту. Про це йдеться у підсумку моніторингу телемарафону за перший квартал 2024 року, опублікованому на сайті «Детектора медіа». 

Підписуйтесь на канал Суспільне Анонси в телеграм або вотсап, щоб знати про головні проєкти та події на Суспільному

Моніторинг виявив, що переважна більшість народних депутатів, які протягом останніх трьох місяців були запрошені як гості в ефір телемарафону, є представниками владної фракції «Слуга народу». 

«Єдиний учасник телемарафону, який у своїх гостьових студіях забезпечує баланс усіх основних сил парламенту, — це Перший канал Суспільного. Вищий за інші фракції відсоток “Слуг народу” (42 проти 19 у “Голосу” і “ЄС” і 16 у “Батьківщини”) пояснюється тим, що канал до обговорення дискусійних, особливо ж внутрішньополітичних, тем запрошує одночасно представників владної фракції та когось з опозиційних фракцій. Тобто, як і в усі попередні часи, в “депутатських” гостьових усі канали, крім Першого каналу Суспільного, грубо порушували баланс на користь парламентської владної фракції “Слуга народу”», — пише «Детектор медіа».

Телемарафон «Єдині новини» працює з перших днів повномасштабної війни. На початку у виробництві цього загальнонаціонального інформаційного проєкту брали участь чотири комерційні медіагрупи («1+1 media», StarLight Media, «Інтер» та «Україна»), а також державний телеканал «Рада» і Суспільне. Після того, як Рінат Ахметов закрив свій медіабізнес і з пулу виробників вийшов канал «Україна», до створення «Єдиних новин» долучилася команда колишніх працівників «України» під брендом «Ми — Україна».

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатеку — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні.