Новини компанії

Березень 29, 2024

3,6 млн переглядів на Суспільне Спорт та 1,5 млн глядачів на місцевих каналах Суспільного — як дивилися біатлон у сезоні 2023-2024

Завершились змагання з біатлону сезону 2023–2024 років, які в Україні традиційно транслювали платформи Суспільного Мовлення — телеканал Суспільне Спорт, місцеві телеканали Суспільного Мовлення (Суспільне Чернівці, Суспільне Івано-Франківськ, Суспільне Вінниця тощо), а також сайт Суспільне Спорт.

На місцевих каналах Суспільного Мовлення трансляції біатлону переглянули понад 1,5 млн унікальних глядачів (аудиторія 4+ у містах 50 тис.+). При цьому середня частка аудиторії трансляцій склала 2,75% (аудиторія 18+ у містах 50 тис.+). Це у 4 рази перевищує середню частку аудиторії місцевих телеканалів. Загалом місцеві телеканали показали 9 етапів Кубка світу, а також Чемпіонат світу.

5 найкращих трансляцій за рейтингом (всі показники за аудиторією 18+ у містах 50 тис.+):

  • Кубок світу, 2-й етап, естафета, жінки (10 грудня, 2023 року) — shr% – 4,56, rat% – 1,25;
  • Кубок світу, 3-й етап, масстарт, чоловіки (17 грудня, 2023 року) — shr% – 3,89, rat% – 1,10;
  • Чемпіонат світу, естафета, жінки (17 лютого, 2024 року) — shr% – 4,68, rat% – 1,00;
  • Чемпіонат світу, масстарт, чоловіки (18 лютого, 2024 року) — shr% – 2,89, rat% – 0,99;
  • Кубок світу, 4-й етап, естафета, чоловіки (7 січня, 2024 року) — shr% – 3,98, rat% – 0,98.

Читайте також: Матч Україна – Ісландія на місцевих каналах Суспільного став рекордною спортивною трансляцією

На сайті Суспільне Спорт загальна кількість переглядів трансляцій біатлону склала 3,6 млн. При цьому, до п’ятірки найуспішніших трансляцій потрапили жіноча та чоловічі естафети на Чемпіонаті світу, чоловіча естафета на 5-му етапі у Рупольдингу, жіночий масстарт на Чемпіонаті світу та естафета на 4-му етапі в Обергофі.

Коментували біатлон на Суспільному у сезоні 2023–2024 Андрій Столярчук, Владислав Шалота, Андрій Сухецький та Ігор Астапенко.

За підсумками сезону в загальному заліку Кубка світу найвище місце серед українок посіла Юлія Джима — 24 місце. У чоловічому заліку Дмитро Підручний став 38, що є найкращим результатом в українській команді.

У жіночому заліку Кубка націй жіноча збірна України виборола 9 місце. Чоловіча збірна України посіла 11 місце. Підсумкові місця у заліку Кубка націй впливають на кількість квот в особистих гонках наступного сезону: місця з 6 по 10 гарантують п’ять квот, з 11 по 17 — чотири квоти. Таким чином, чоловіча збірна України у наступному сезоні матиме на одну квоту менше в особистих гонках.

Зазначимо, що Суспільне Мовлення є офіційним транслятором змагань IBU (International Biathlon Union) в Україні. У сезоні 2023–2024 платформи Суспільного Мовлення показали змагання Кубка світу, Чемпіонату світу, Чемпіонату Європи, Кубка IBU, а також Чемпіонат світу серед юнаків та юніорів.

Ексклюзивні трансляції дивіться на телеканалі Суспільне Спорт, місцевих каналах Суспільного Мовлення та на сайті Суспільне Спорт.

Суспільне Спорт — велика мультимедійна платформа, що охоплює телеканал, сайт та соціальні мережі. Більше новин зі світу спорту читайте на сайті Суспільне Спорт.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатеку — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні.

Підписуйтесь на канал Суспільне Анонси в телеграм або вотсап, щоб дізнаватися про головні проєкти та події на Суспільному.