Новини компанії

Березень 27, 2024

Суспільне шукає виробників документального фільму про людей старшого віку

Суспільне Мовлення оголосило мистецький конкурс на створення документального фільму про життя людей старшого віку «Дожити до 100 по-українськи». Продакшени та виробники контенту можуть подаватися на конкурс до 12 квітня 2024 року (включно)

Фільм «Дожити до 100 по-українськи» покаже історії активних людей старшого віку з різних регіонів України та розповість, як вони зберігають повноту життя в умовах повномасштабної війни, постійного фонового стресу, складної матеріальної ситуації та невизначеності. Ідея проєкту отримала фінансування через перемогу у міжнародному конкурсі Japan Prize 2023. 

Читайте також: Проєкт Суспільного «Дожити до 100 по-українськи» переміг у конкурсі Japan Prize 2023

«Життя кожної людини надзвичайно цінне і, незалежно від віку, кожен має піклуватися про себе. Тому проєкт “Дожити до 100 по-українськи” — про надію, про людей, які продовжують у старшому віці займатися улюбленим заняттям і не втрачають оптимізму. Ми б дуже хотіли, щоб історії реальних людей-героїв фільму надихали й допомагали повірити у те, що і в 70 чи 90 років можна пізнавати себе й світ, навчатися багато цікавого й нового, і що старші люди також важливі й цінні для суспільства, — каже Зоряна Биндас, креативна продюсерка «Продюсерського центру» Суспільного. І додає: — Майбутній документальний фільм транслюватиметься на платформах Суспільного, але, крім того, плануються і покази за кордоном».  

Стрічка привертатиме увагу до розв’язання проблем людей старшого віку, сприятиме порозумінню між поколіннями, показуватиме правдиве щоденне життя героїв, їхню взаємодію у соціумі. До зйомок залучатимуть лікарів, психологів, тренерів, митців, родичів героїв, їхніх друзів та представників громад, де вони живуть. 

Як взяти участь у мистецькому конкурсі, перелік документів, конкурсні етапи та загальні вимоги — в Оголошенні про проведення мистецького конкурсу. Ознайомтеся з Порядком проведення мистецьких конкурсів в АТ «НСТУ». Запитання щодо умов проведення конкурсу надсилайте за адресою z.byndas@suspilne.media.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатека — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні.

Підписуйтесь на канал Суспільне Анонси в телеграм або вотсап, щоб знати про головні проєкти та події на Суспільному.