Новини компанії

Лютий 29, 2024

Президент Радіо Свобода Стівен Капус відвідав Суспільне

«Ми маємо спільну відповідальність бути відкритими й чесними в цей час», — Стівен Капус, президент медіакорпорації Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода, обговорив роботу журналістів під час війни з Миколою Чернотицьким, головою правління Суспільного, та Христиною Гаврилюк, генпродюсеркою інформаційного мовлення Суспільного.

У зустрічі також взяли участь Джеремі Бренстен, регіональний директор Радіо Свобода/Радіо Вільна Європа у Східній Європі, та Марʼяна Драч, директорка Української редакції Радіо Свобода.

На зустрічі колеги говорили про спільні медійні виклики в роботі під час повномасштабної війни та майбутню міжредакційну співпрацю з метою об’єднати зусилля в їх подоланні.

Читайте також: Ваша стійкість надихає, — Нікола Карім відвідала Суспільне

«У час війни на нас покладена особлива відповідальність, а фокусом Суспільного на наступні роки є інформаційне мовлення. Тому ми прагнемо трансформуватися, зробити нашу компанію кращою, ніж раніше, співпрацювати з колегами, зокрема і з Радіо Свобода», — зазначив Микола Чернотицький

Христина Гаврилюк розповіла про роботу журналістів під час війни: «За понад два роки повномасштабного вторгнення, попри заклики журналістів, а також публічні обіцянки як влади, так і Міністерства оборони з Генеральним штабом, практично не покращилась ситуація із доступом до лінії фронту, отже, ми не можемо виконувати повноцінно свою репортерську роботу. Також є певні проблеми із доступом до топпосадовців, особливо, коли йдеться про чутливі питання — це ми яскраво побачили після внесення законопроєкту про мобілізацію».

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатеку — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні.

Фото Анастасії Мантач