Новини компанії

Лютий 21, 2024

Супергерої серед нас: новий епізод «Бробакс Шоу»

Новий епізод дитячого проєкту Суспільного «Бробакс Шоу» розповідає про відважних українців, для яких бути супергероєм — це професія. Вони, як Супермен, носять спеціальні костюми — спецодяг пожежника, лікарський халат або поліцейську форму. Хоч ці люди не вміють літати чи робити павутину, вони не менш сміливі та рішучі, ніж герої улюблених мультфільмів.

«Наша головна мета, щоб діти знали: кожна людина, яка сьогодні живе в Україні, наділена суперсилою. Кожна наша дія та допомога одне одному — це вчинки суперлюдей. Тож справжні кумири тепер серед нас, а не лише в екранах мультфільмів чи на сторінках коміксів», — розповіла керівниця дитячої й підліткової редакції Суспільного Юлія Дичук.

У новому епізоді шоу Лео та Елвін знайомляться зі справжніми супергероями та супергеройками: рятувальником Олександром Кучером, маленькою волонтеркою Соломією Лисенко, а також із песиком-рятувальником Ніндзя та його інструкторкою службового собаківництва Ольгою Бібіковою. А ще дізнаються, як самим можна стати супергероями. 

«У цьому випуску ми пояснюємо дітям, що росія напала на Україну і підтримка та вдячність українським воїнам, що боронять нашу Україну від зла — це плюс 100 до суперсили нашого війська», — розказала генеральна продюсерка цифрових платформ Суспільного Мовлення Вікторія Мурована.

«Я допомагаю ЗСУ: зібрала 200 тисяч гривень і купила на них: 8 шоломів, 4 рації, 1 акумулятор, відремонтувала 1 дрон. Сьогодні я вас долучу до нашого наступного збору. Ми зробимо прикраси, продамо їх, а зароблені гроші підуть на новий збір», — розказала на шоу маленька волонтерка Софія Лисенко.

Читайте також: Українські діти в Лондоні знайомляться з «Бробаксом» і слухають «Хоробрі казки»

Про професію рятувальника дітям розповідає анімаційний персонаж пташеня Бробакс, дитячий помічник-всезнайка. Воно пояснює все просто та з гумором, завжди має відповіді на запитання, які виникатимуть у ведучих і глядачів.

«Швидко переодягатися — одна із моїх суперздібностей, адже в цей час хтось може перебувати в небезпеці», — розказує рятувальник Олександр Кучер.

Лео та Елвін дізнаються більше про сміливу і небезпечну професію рятувальника, а також проходять тренувальну місію, щоб зрозуміти як діяти в ситуації, коли у приміщенні виникла пожежа.

Інструкторка службового собаківництва Ольга Бібікова показує, як її собака Ніндзя вміє розшукувати та знаходити людей під завалами, в лісі та інших місцях.

У випуску діти дізнаються про допомогу собак-супергероїв у подоланні наслідків війни: пес Патрон може знаходити вибухівку, щоб піротехніки могли її знешкодити; вівчарка Найда вміє рятувати людей з води та знаходити на глибині важливі речі; собака Веста — справжній розвідник; а пес Байрактар чує наближення ворожих ракет задовго до того, як їх може почути найгостріший людський слух.

Більше українського дитячого контенту дивіться на ютуб-каналі «Бробакс» та доєднуйтесь до спільноти Суспільне Казки у телеграмі.

Для дітей старшого віку та підлітків пропонуємо подивитися наш ютуб-канал «Колайдер». Також ви можете підписатися на проєкт в інстаграмі та тіктоці.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатеку — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні.

Програма створена за фінансової підтримки Європейського Союзу. Її зміст є виключною відповідальністю АТ «НСТУ» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.