Новини компанії

Січень 24, 2024

Катерина Калитко, Ірма Вітовська, Наталя Сумська, Анастасія Димид — у нових «Казках на ніч» від Суспільного

Взимку вийшла третя десятка аудіоказок проєкту «Казки на ніч» від Суспільного Мовлення, яку озвучили: ведуча Першого каналу Суспільного Інна Москвіна; письменниця Катерина Калитко; ведучий Радіо Промінь Денис Денисенко; акторка Ірма Вітовська; ведуча Радіо Промінь Анна Заклецька; актор Юрій Дяк; ведуча Українського Радіо Оксана Маловічко; акторка Наталя Сумська; режисер Суспільне Новини Владислав Васильченко та представниця України на Дитячому Євробаченні-2023 Анастасія Димид.

Слухайте щочетверга о 19:00 на цифрових майданчиках:

Також казки звучать у програмі «Вечірня колисанка» о 20:50 на Радіо Культура.

Читайте також: Василь Байдак, Римма Зюбіна, Ірена Карпа — слухайте нові випуски «Казок на ніч» від Суспільного

Добірка нових 10 казок:

Чи знаєте ви, чому білі чайки літають над зграями дельфінів, коли ті підіймаються на поверхню моря з глибини? Слухайте історію кохання в казці «Як зʼявилися дельфіни та чайки» — та дізнаєтесь!

  • Алім. Озвучує Катерина Калитко

Слухайте казку кримських татар про сміливого Аліма, який хотів допомогти своїй родині, та підступного купця, який хотів обманути хлопця. Казка «Алім» — це історія про те, що добро завжди перемагає зло.

Усі гриби були засмучені, бо у Великому лісі вже давно не було дощу. Як сміливий Опеньок пішов по дощ та врятував усіх грибів у лісі?

Слухайте казочку — та дізнаєтесь!

Якось песик повертався з ярмарку з великою червоною кулькою. Життя було чудове. Але песикові хотілося ще дечого.

Як маленькому песику вдалось знайти друга завдяки кульці? Слухайте казку — та дізнаєтесь.

А ви знали, як з’являються хороші сни?

Якось дівчинка Злата прокинулась вночі й побачила гарненького кота, якого звуть Місячний Киць. Він розповів дівчинці, що добрі сни — його лапок справа. А ось як саме з’являються сни — слухайте в казочці.

Жив на Січі старий козак Мамай. Вмів та любив воювати, аж його вороги боялися та тремтіли, почувши ім’я козака. Якось підвів Мамая його вірний кінь у бою, і потрапив козак у полон до ворогів. Як побратими визволили Мамая, слухайте у казочці.

Казка про старого гордовитого Дуба, якому було тоскно на самоті. Якось Дуб подружився зі звірятами та птахами і дозволив їм оселитись у своїй кроні. Як білочка та інші звірята врятували Дуба від біди — слухайте в казочці.

В холодильнику, як завжди, було гамірно. На полицях лежали, сиділи й стояли всілякі харчі й про щось між собою гомоніли. Аж раптом чиясь рука поклала до холодильника Рибину. Новоприбула розповіла Баклажану, Шпротам, Крижинці та іншим мешканцям холодильника про те, звідки вона родом. Слухайте у казочці.

  • Млин. Озвучує Владислав Васильченко

Казка про дружбу старого Млина та Привида, що в ньому оселився. Млин часто поринав у спогади та мріяв, щоб люди знов почали молоти зерно. Аж якось під’їжджають до Млина двоє чоловіків з великими мішками.

Що було у тих мішках та яка пригода сталась далі — слухайте у казочці.

Ця казка про трьох діток: Тарасика, Настуню та Ільчика. У їхній привітній оселі завжди було багато радості й сміху. Але одного дня все перемінилося — на їхню країну напав злий північний ворог.

Про те, як сталося справжнє різдвяне диво та до чого тут золотий павучок, слухайте у казочці.

Над проєктом працює дитяча редакція цифрових платформ Суспільного Мовлення спільно з командою Радіо Культура за підтримки грантового проєкту ЄС «Посилення стійкості та потенціалу Суспільного Мовлення під час війни».

Другу десятку аудіоказок проєкту «Казки на ніч» озвучили український стендап-комік і волонтер Василь Байдак; шеф-редакторка Суспільне Чернігів Алла Скорик; правозахисник, громадський діяч і військовослужбовець ЗСУ Масі Наєм; акторка Римма Зюбіна; телеведуча Анна Тульєва; поетеса, журналістка і ведуча Радіо Культура Олена Гусейнова; блогерка Яна Середа-Мануйлова; співачка Світлана Тарабарова; ведуча Софія Челяк і письменниця Ірена Карпа.

Проєкт «Казки на ніч» створено за фінансової підтримки Європейського Союзу. Усього заплановано до релізу 40 нових аудіоісторій, серед яких народні казки й твори сучасних авторів. Казки озвучили відомі українські митці, артисти та ведучі Суспільного Мовлення.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт і національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Захищаємо свободи в Україні.