Новини компанії

Січень 15, 2024

Суспільне Спорт покаже зимові юнацькі Олімпійські ігри-2024

З 19 січня по 1 лютого у провінції Канвондо, що у Південній Кореї, відбудуться четверті зимові юнацькі Олімпійські ігри. Наживо подію транслюватимуть телеканал Суспільне Спорт і сайт Суспільне Спорт.

Юнацькі Олімпійські ігри — мультиспортивні змагання, в яких змагаються спортсмени віком від 15 до 18 років. Змагання проводяться кожні два роки. Вперше юнацька Олімпіада відбулася у 2010 році (літні Ігри), а у 2012-му відбулися перші зимові змагання.

На цьогорічних зимових Іграх у Канвондо розіграють 81 комплект нагород у 15 дисциплінах. Україну представлять 44 спортсмени: 24 юнаки та 20 дівчат. З усіх видів спорту українська збірна не змагатиметься лише в хокеї, бобслеї та ковзанярському спорті.

Читайте також: Суспільне покаже церемонію нагородження найкращого гравця 2023 року за версією FIFA

До вашої уваги склад збірної України на Ігри у Канвондо. В дужках вказана інформація, коли відбуватимуться змагання з кожної дисципліни:

 • Біатлон (20-24 січня): Іван Стеблина, Олександр Біланенко, Дмитро Крюков, Олександр Голік, Валерія Шейгас, Аліна Хміль, Поліна Пуцко, Ірина Шевченко;
 • гірськолижний спорт (21-26 січня): Олександр Пацаган, Марія Сорокманюк;
 • керлінг (20 січня — 1 лютого): Артем Шлик та Маргарита Литвиненко (змішані пари);
 • лижні гонки (29 січня — 1 лютого): Назарій Тесельський, Богдан Нікулін, Софія Шкатула, Марія Павленко;
 • лижне двоборство (29-31 січня): Олександр Шовкопляс, Ростислав Кіращук;
 • санний спорт (20-23 січня): одномісні сани — Антон Шевчук, Дарина Федорчук, Дарія Некотєнєва; двомісні сани — Максим Панчук і Андрій Муц, Олександр Олещенко й Андрій Мох, Світлана Соловей і Анна-Марія Гарцула;
 • скелетон (22-23 січня): Ярослав Лавренюк, Владислав Клименко;
 • сноубординг (20 січня — 1 лютого): Іван Івчатов;
 • стрибки на лижах з трампліна (20-21 січня): Микола Смик, Василь Бухонко, Жанна Глухова, Дарина Ільчук;
 • фігурне катання (27 січня — 1 лютого): Вадим Новіков (одиночне катання), Софія Рекунова та Денис Федянкін (танці на льоду);
 • фристайл (23-31 січня): Дмитро Перець, Наталія Казюк, Юліана Кісіль, Марія Анійчин;
 • шорт-трек (20-24 січня): Володимир Мельник, Вероніка Кремер, Діана Демочко.

Зазначимо, на минулих зимових юнацьких Олімпійських іграх Україна виборола одну медаль — бронзова медаль фристайліста Ореста Коваленка. Найкращим результатом української команди є золото біатлоністки Христини Дмитренко у гонці переслідуванні на зимових Іграх 2016 року.

Суспільне Спорт — велика мультимедійна платформа, що охоплює телеканал, сайт та соціальні мережі. Більше новин зі світу спорту читайте на сайті Суспільне Спорт.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт і національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Захищаємо свободи в Україні.