Новини компанії

Грудень 25, 2023

Як українці святкували Різдво та промови Чорновола — в архівних кадрах від Суспільне Медіатека

Команда платформи унікальних архівних відео та аудіо Суспільне Медіатека адаптовує найцікавіші з них для діджитал-платформ. Їх публікують відповідно до інфоприводу на сторінках Суспільного у фейсбуці, інстаграмі чи телеграмі, маркуючи логотипом «Суспільне Медіатека». 

25 грудня вийшла добірка кадрів на різдвяну тематику: святкування радянського свята зими у Стрию на Львівщині (1978 рік), уривок з фільму-мюзиклу «Сійся родися» (1969 рік), спогади вояків ОУН-УПА про святкування Різдва (1995 рік), звичаї та обряди святкування Святвечора у Рівному в (1995 рік), як проводять свята військові на передовій (2022 рік). 

Читайте також: «Колядки з бомбосховищ» — зворушливий проєкт Суспільного до Різдва

Ще одне відео присвячене річниці з дня народження В’ячеслава Чорновола — 24 грудня українському політику та державному діячу виповнилося б 86 років. Кадри після голосування Верховної Ради за незалежність України, промови та телевізійне інтерв’ю — пригадуємо слова В’ячеслава Чорновола у короткому відео.

Повні версії архівних матеріалів доступні для перегляду на платформі Суспільне Медіатекаhttps://mediateka.suspilne.media/. Команда запрошує користувачів разом вдосконалювати платформу: залишайте пропозиції у формі зворотного зв'язку у правому нижньому куті сайту.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт і національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатеку — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні.

* Проєкт співпраці Суспільного Мовлення та Європейського Союзу в особі Європейської комісії «Капіталізація аудіовізуальних архівів НСТУ для залучення громадськості в Україні» триватиме три роки й три місяці — із 2021 до початку 2025-го.

Проєкт виконується за фінансової допомоги Європейського Союзу. Зміст документів та матеріалів в рамках цього проєкту є виключною відповідальністю АТ «НСТУ», і ні за яких обставин не може розглядатися як такий, що відображає позицію Європейського Союзу.