Новини компанії

Грудень 15, 2023

Євробачення-2024: Суспільне запустило в Дії голосування за 11-го фіналіста Нацвідбору

Суспільне Мовлення запустило нове опитування в Дії: українці можуть у кілька кліків обрати ще одного — одинадцятого — фіналіста Національного відбору на Євробачення-2024. Переможець Нацвідбору боротиметься за право представити Україну на 68-му Пісенному конкурсі в Мальме. Опитування триватиме з 15 до 21 грудня

Читайте також: Суспільне оприлюднило пісні лонглиста Нацвідбору на Євробачення-2024: хто потрапить у фінал?

За словами Оксани Скибінської, голови делегації України на Євробаченні, «глядацький вибір» — одне з нововведень цьогорічного Національного відбору.

«Перед початком роботи над Євробаченням-2024 ми поставили собі за мету розширити кількість фіналістів, адже, на жаль, провести повноцінні півфінали в умовах війни можливості немає. При цьому всі учасники лонглиста варті того, щоб їхні пісні слухали і з їхньою творчістю знайомилися ближче. Рішенням став додатковий етап — глядацький вибір, як ми його називаємо, на якому українці зможуть послухати всі пісні учасників лонглиста, які не потрапили до фіналу за результатами прослуховування, та за допомогою вже звичного інструмента — онлайн голосування — визначити, хто стане додатковим фіналістом і долучиться до десятки, обраної музичним продюсером», — поділилася Оксана Скибінська.

Читайте також: Суспільне оголосило десятку фіналістів Нацвідбору на Євробачення-2024

Взяти участь в опитуванні можуть всі охочі віком від 14 років. Для цього потрібно зайти в застосунок Дія, в розділі «Послуги» обрати «Опитування» та віддати свій голос за одного з 9 кандидатів. Голосувати можна лише один раз, змінити свій вибір — неможливо.

Кандидати на участь у фіналі та назви їхніх пісень:

За результатами опитування буде сформовано рейтинг: якщо учасник з найбільшою кількістю голосів через вагомі причини не зможе взяти участь у фіналі, до нього пройде наступний за списком претендент. Повний перелік фіналістів буде оприлюднено до 29 грудня.

Нагадаємо, що Julia Belei, одна з учасниць лонглиста Національного відбору на Євробачення-2024, зняла свою кандидатуру з голосування за 11-го учасника фіналу через особисті обставини.

Фінал Національного відбору відбудеться 3 лютого 2024 року у форматі телевізійного концерту. Як і в попередні роки, переможця відбору та представника України на Євробаченні-2024 визначать за результатами голосування журі та глядачів. Склад зіркового журі фіналу оберуть українці шляхом онлайн-голосування. 

Зазначимо, що у листопаді Суспільне Мовлення оголосило імена та назви пісень 10 фіналістів Національного відбору на Євробачення-2024. До списку потрапили: alyona alyona & Jerry Heil, Drevo, INGRET, MÉLOVIN, NAHABA, NAZVA, SKYLERR, YAGODY, YAKTAK та Ziferblat. 

68-й Пісенний конкурс Євробачення, участь у якому візьмуть представники 37 країн, в травні 2024 року прийматиме шведське місто Мальме. Півфінали, в одному з яких братиме участь і представник від України, відбудуться 7 та 9 травня. Гранд-фінал Євробачення-2024 проведуть на стадіоні Malmö Arena у суботу, 11 травня.

Суспільне Культура та Радіо Промінь — офіційні медіапартнери Євробачення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2024.