Новини компанії

Грудень 08, 2023

Українське Радіо на прифронтових територіях розпочало регіональне мовлення на нових частотах

Тепер Українське Радіо Дніпро та Українське Радіо Харків можна буде почути на нових частотах у Дніпропетровській та Харківській областях.

Це прифронтові регіони й тому особливо важливо, щоб всюди можна було слухати локальні новини й програми Українського Радіо, а значить і вчасно отримувати оперативну та достовірну інформацію й боротися з російською пропагандою. Часто саме радіо дає таку можливість.

«Наприкінці листопада ми розширили мовлення. Тож Українське Радіо Дніпро відтепер можна буде слухати на нових частотах: 99,2 FM — Орли, 104,2 FM — Павлоград, 88,9 FM — Жовті Води, а також триває мовлення на частоті 87,5 FM у місті Дніпро. З грудня додалися нові частоти на Харківщині: Краснокутськ — 91,5 FM, Красноград — 107,6 FM, крім того, Українське Радіо Харків, як і раніше, можна слухати в Первомайську на частоті 102,6 FM і в Харкові на частоті 106,1 FM», — повідомила Юлія Шелудько, виконавча продюсерка Українського Радіо.

Читайте також: Як розпізнати інформаційні вкиди ворога — «Кримське питання» на Суспільному

Українське Радіо — найпопулярніше розмовне радіо України з найбільшою FM-мережею та флагманський канал Суспільного Мовлення. У 2024 році відзначатиме століття з початку мовлення. У Києві мовить на частоті 105 FM. З усіма частотами Українського Радіо та лінками на соцмережі Суспільного в регіонах можна ознайомитися за посиланням. Українське Радіо також можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio, на сайті ukr.radio та в мобільному застосунку «Дія».