Новини компанії

Грудень 07, 2023

Журналістам Суспільного вручили державні нагороди

6 грудня Вікторія Хамаза, Валентина Гурова та Сімона Нестеренко-Шатро отримали державні нагороди України, відповідно до Указу Президента України №316/2023 від 6 червня 2023 року.

Орден «За заслуги» ІІІ ступеня вручили кореспондентці Суспільне Черкаси Вікторії Хамазі. Орденом княгині Ольги ІІІ ступеня нагородили кореспондентку Суспільне Миколаїв Валентину Гурову та журналістку Координаційного центру мовлення національних спільнот Суспільного Сімону Нестеренко-Шатро

Читайте також: З початком повномасштабної війни не треба пояснювати, навіщо потрібне Суспільне, — Христина Гаврилюк

Вікторія Хамаза з перших днів повномасштабного вторгнення поєднує роботу кореспондентки з волонтерством: закриває збори медиків та військових, займається евакуацією людей з прифронтових територій. 

«Це відзнака всієї моєї команди, всієї команди Суспільного, волонтерської команди і кожного українця, який не стоїть осторонь цієї війни», — каже кореспондентка Суспільне Черкаси Вікторія Хамаза.

Читайте також: Збалансувала два світи: історія про те, як журналістка Суспільного поєднує роботу з волонтерством

Авторка та редакторка програми ромською мовою «Романо Джівіпен» Координаційного центру мовлення національних спільнот Суспільного Сімона Нестеренко-Шатро працює в ужгородській редакції. За час повномасштабної війни разом із командою Координаційного центру Сімона створила низку проєктів про національні спільноти та те, як вони долучаються до захисту суверенітету України. 

«Я щиро вдячна своїй команді національних спільнот, яка завжди поруч, вчить та підтримує. Без командної роботи цієї нагороди не було б. Цей орден мотивує мене зростати, працювати більше і якісніше, руйнувати стереотипи щодо ромів. Пишаюся тим, що я, як ромка, отримала цю нагороду, що вкотре доводить: ми частина суспільства. Дякую всім, хто поруч», — сказала журналістка Координаційного центру мовлення національних спільнот Суспільного Сімона Нестеренко-Шатро.

Валентина Гурова знімає історії захисників і мешканців прифронтової зони з 2016 року. Впродовж повномасштабного вторгнення Валентина виїжджала з військовими на позиції та знімала під час виконання бойових завдань. Фільмувала наслідки обстрілів, здійснених російською армією в деокупованих селах. У день підриву росіянами Каховської ГЕС вирушила знімати у Херсон.

«Безперечно, приємно отримувати таку нагороду, в ній є заслуга всієї команди Суспільне Миколаїв. Адже без участі людей, з якими я працюю, без підтримки не було б і матеріалів. Отже, рухаюсь у правильному напрямку», — переконана кореспондентка Суспільне Миколаїв Валентина Гурова.

Нагадаємо, цим Указом Президента України також було присвоєно Орден «За заслуги» ІІІ ступеня журналісту і фотографу Суспільного Мовлення Тарасу Ібрагімову.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт і національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Захищаємо свободи в Україні.